Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 45 RR8227WH bílý CZ DISTRIBUCE | ZÁNOVNÍ

Kód: EL57
6 hodnocení
Značka: Rowenta
5 500 Kč –32 % 3 736 Kč 3 088 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Robotický vysavač • doba provozu 150 min • hlučnost 70 dB • 2 postranní kartáče • turbo kartáč • mobilní aplikace • infračervená čidla • čidla proti pádu ze schodů

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu

Rowenta X-Plorer S45 RR8227WH, bílá

Robotický vysavač Rowenta X-Plorer S45 RR8227WH je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které vám pomohou s každodenním úklidem vašeho domova. O mimořádně přesnou navigaci se starají zabudovaná infračervená čidla, nárazník a čidla proti pádu ze schodů. Vybrat si přitom můžete ze 3 režimů úklidu. Jedná se o automatický režim, expresní režim pro rychlý 30minutový úklid a speciální režim pro odstranění prachu podél stěn a nábytku. Veškeré nečistoty se přitom shromažďují do 0,44l prachové nádoby, kterou lze v případě potřeby snadno vyprázdnit.

Perfektní výkon bez kompromisů

Robotický vysavač je vybaven 2 postranními kartáči a turbo kartáčem, které se dohromady zasluhují o perfektní výsledky při úklidu. Na jedno nabití spotřebič vydrží v provozu až 150 minut a v případě potřeby se automaticky vrátí do své dokovací stanice. Pro jeho ovládání lze použít mobilní aplikaci, prostřednictvím které lze například naplánovat příští úklid. Aplikace je navíc kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Asistent Google, díky čemuž ji můžete ovládat moderním způsobem. 


 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Výkonný robotický vysavač
  • Na jedno nabití vydrží v provozu 150 minut
  • Úklid si naplánujete přes mobilní aplikaci
  • Kombinuje 3 prvky pro efektivní navigaci
  • Nádoba na prach má objem 0,44 l 

 

Postará se o váš úklid, abyste se mohli věnovat činnostem, které máte rádi.

 

 

Špičková navigace

Spotřebič kombinuje 3 prvky, aby se spolehlivě vyhnul překážkám. Jedná se o infračervená čidla, nárazník a čidla proti pádu ze schodů. 

 

 

 

Čisticí účinek 3 v 1

Dva postranní kartáče zajišťují úklid rohů, turbo kartáč se postará o snadný sběr prachu a sací motor zajišťuje spolehlivou sací sílu. 

 

 

 

Bezplatná aplikace

Vysavač lze používat s mobilní aplikací pro operační systém Android i iOS. Její data jsou přitom plně chráněna a uložena v datových centrech v Evropě.

 

 

 

Jednoduchá obsluha

Úklidový režim si můžete vybrat dle svých potřeb. K dispozici je automatický režim, expresní režim pro rychlý úklid a režim pro odstranění prachu podél nábytku a stěn. 

 

 

 

Až 150 minut úklidu

Výkonná baterie se postará až o 150 minut úklidu na jedno nabití. V případě potřeby se přitom vysavač automaticky vrátí do své dokovací stanice.

 

 


 

Garance opravitelnosti po dobu 10 let

 Společnost Rowenta se zapojila do boje proti znečišťování životního prostředí a proti produkci zbytečného odpadu. Zavázala se, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: