Nejčastější dotazy

ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - NENÍ POUŽÍVÁNO ZÁKAZNÍKEM

Jde prakticky o nové zboží, které bylo rozbaleno a například předvedeno před zákazníkem na prodejně. Nebo bylo rozbaleno a nafoceno jako produktová fotografie. Zboží je poté zkontrolováno, zabaleno zpět do obalu a prodáno za nižší cenu, ale od nového se liší pouze nižší cenou

 •  ušetřené peníze
 •  stejné jako nové 
 •  záruka 2 roky
 •  možnost vrácení ve 14 denní lhůtě
 •  otestování před prodejem = menší pravděpodobnost reklamace až o 60%

 

PŘEDVÁDĚCÍ ZBOŽÍ

Nepoužívané zboží z výstav, veletrhů, atd. DIGIFIT jako jediný prodejce kupuje zboží, které bylo vystavené pouze za výlohou a ne zboží, které se prezentuje ve stojanech a může k němu každý zákazník. Jen tak můžeme zaručit super kvalitu, originalitu a stav, který je dle popisu rozdělen dále podle vzhledu. Každý stav je samozřejmě plně funkční bez jakéhokoliv defektu, jen může mít náhradní balení. Za kvalitou předváděcího zboží si stojíme, takže na veškeré předváděcí zboží dáváme 2 roky záruku.

Předváděcí zboží má spousty výhod.

 •  UŠETŘENÉ PENÍZE
 •  ZBOŽÍ JE JAKO NOVÉ, JEN MŮŽE MÍT NÁHRADNÍ BALENÍ
 •  MOŽNOST VRÁCENÍ VE 14TI DENNÍ LHŮTĚ
 •  ZKONTROLOVÁNO PŘED PRODEJEM = MENŠÍ PRAVDĚPODOBNOST REKLAMACE AŽ O 60%
 •  ZBOŽÍ DODÁVÁME VŽDY VČETNĚ KABELU A NABÍJEČKY
 •  PŘEDVÁDĚCÍ ZBOŽÍ JE ROZDĚLENÉ PODLE STAVŮ A+, A, A-, B

 STAV A+  Toto zboží je jako nové, bez škrábanců, bez opotřebení, top stav, jen může mít náhradní balení od DIGIFIT. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV A  Toto zboží je v perfektním stavu, může mít vlásečnicové mini škrábanečky, kterých si běžně ani nevšimnete, jde o zboží nepoužívané zákazníkem. Vystaveno za výlohou. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV A-  Toto zboží je ve výborném stavu, Může mít běžné stopy opotřebení. Nic velkého. U telefonu s pouzdrem, krytem, či sklem není vidět prakticky žádné opotřebení. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV B  Toto zboží může mít větší stopy opotřebení, viditelnější škrábance, nějaké ťuknutí. Vše bez vlivu na funkčnost. Navíc kompenzováno výraznou slevou, až takovou, která zákazníka mile překvapí, jelikož na takovém zboží nic nefunkčního není. Zboží je vždy vyzkoušené, otestované a 100% funkční. U telefonu například při zakoupení obalu, krytu, ochranného skla ani opotřebení nepoznáte.

 

REPASOVANÉ ZBOŽÍ

Repasování (refreš, obnova), kterým se navrací původní výkon, případně i vzhled. Repas je většinou z nových originálních dílů. Repasují se hlavně top modely, které se již nevyrábí, ale byly hitem své doby. Většinou jde o nejvyšší řady top výrobců, jako například Lenovo velice oblíbené řady ThinkPad, Dell, HP, Apple a další. Dostanete obnovené, vyzkoušené, otestované zboží původní kvality, takže mnohem větší jistotu, než kupovat zboží používané. Koupí repasovaného zboží navíc šetříte naši přírodu a ušetříte opravdu hodně peněz. Záruka na toto zboží je vždy minimálně 12 měsíců

 REPASOVANÉ A+  Toto zboží je JAKO NOVÉ, bez škrábanců, bez opotřebení, TOP STAV, může mít náhradní balení DIGIFIT. Navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ   Toto zboží je v perfektním stavu, může mít vlásečnicové mini škrábanečky, kterých si běžně ani nevšimnete, navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ  A-   Toto zboží je ve VELMI DOBRÉM stavu, může mít běžné opotřebení, škrábance, malé vrypy, ale spíše vzhledového charakteru. Nic vážného. Navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ   Toto zboží má větší opotřebení, škrábance, nějaké ťuknutí, VŽDY bez vlivu na funkčnost, kompenzováno VELIKÁNSKOU slevou, což si toto zboží kolikrát ani nezaslouží :-), navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 

JAKÝ JE STAV MÉ OBJEDNÁVKY ? 

 • Stav své objednávky můžete sledovat po přihlášení do svého profilu, rovněž Vám každý krok při zpracovávání objednávky zasíláme na email a sms zprávou.
 
KDE NAJDU FAKTURU ?
 • Fakturu ke své objednávce najdete ke stažení ve svém profilu, pokud ho nemáte, nevadí; stačí provést registraci a systém automaticky najde Vaši objednávku podle emailu, který jste zadali do objednávky.
 • Ke každé objednávce přikládáme vždy fakturu v papírové podobě, doporučujeme si pořádně prohlédnout zásilku. 
 • Fakturu po vyřízení objednávky / v den expedice / zasíláme rovněž emailem. 
 
JE MOŽNÉ SI PŘEDEM ZBOŽÍ PROHLÉDNOUT ? 
 • Ano, na naší prodejně je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet. Doporučujeme si udělat objednávku přes náš E-Shop, abyste nemuseli čekat a měli zboží připravené a nabité pro prohlídku. 
 
MŮŽETE MI POSLAT FOTOGRAFIE KONKRÉTNÍHO KUSU ? 
 • Bohužel focení konkrétního kusu zboží na přání není z kapacitních a časových důvodů možné.

 

JAK MÁM ŘEŠIT REKLAMACI NEBO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY ? 

 • Všechny informace k reklamaci či odstoupení od kupní smlouvy naleznete v samostatném článku >>zde

 

KDE SI MOHU ZBOŽÍ PROHLÉDNOUT A VYZVEDNOUT ? 

 • Objednané zboží si můžete prohlédnout, vyzkoušet a rovněž vyzvednout na naši prodejně OC Chrpa - Krejnická 2021/1, Praha - Chodov
 • Všechny informace o osobním odběru a otevírací době naleznete v sekci kontakty >>zde

 

JAK MI DORUČÍTE ZBOŽÍ A JAK MOHU ZAPLATIT ? 

 • Všechny informace o způsobu dopravy a platby naleznete v samostatném článku DOPRAVA A PLATBA >>zde

 

JAK DLOUHO MÁM ZÁRUKU ?  

 • Na všechno zboží je poskytována záruka 12-24 měsíců 
 • U každého produktu v detailu je vyznačena délka záruky
 • Většina produktů má záruku 24 měsíců
 • Při koupi na IČ/DIČ se záruka zkracuje na 12 měsíců
 • Repasované zboží a zboží označené "stavem B" je záruka 12 měsíců 

 

V JAKÉM STAVU JE ZBOŽÍ A CO TO ZNAMENÁ ? 

 • Všechny informace o stavu zboží a podrobné vysvětlení naleznete v tomto článku >>zde

 

CO JE TO PŘEDVÁDĚCÍ, ZÁNOVNÍ A REPASOVANÉ ZBOŽÍ ? 

 • Všechny informace o typech a stavech nabízených produktů jsme zařadili do samostatného článku >>zde

 

SLEVY A AKCE 

Sleva je snížení ceny produktu nebo služby oproti původní ceně. Slevy jsou běžně využívaným marketingovým nástrojem pro podporu prodeje a mohou být nabízeny v různých formách, jako jsou například:

 • Procentuální slevy: sleva, která je udávána jako určitý procentuální podíl z původní ceny. Například sleva 20 % z původní ceny 1000 Kč znamená snížení ceny na 800 Kč.
 • Fixní slevy: sleva, která je udávána jako konkrétní částka. Například sleva 200 Kč z původní ceny 1000 Kč znamená snížení ceny na 800 Kč.
 • Kupónové slevy: slevy, které jsou nabízeny prostřednictvím kupónu, který lze použít při nákupu zboží nebo služby.
 • Sezónní slevy: slevy, které jsou nabízeny v určitém období, jako jsou Vánoce, Black Friday atd.
 • VIP slevy: slevy, které jsou nabízeny zákazníkům, kteří jsou členy věrnostního programu nebo patří k vyššímu segmentu zákazníků.

Slevy jsou pro zákazníky atraktivní, protože umožňují nakupovat zboží nebo služby za nižší cenu, což může motivovat k nákupu většího množství produktů nebo ke koupi zboží, na které by si za původní cenu nemohli dovolit.

 •  PŘÍKLADY AKCÍ 

 1. Největší slevová akce roku! Ušetřete až 50 % na vybrané produkty a služby. Získejte kvalitní zboží za neuvěřitelnou cenu.

 2. Slevová středa! Každou středu vám přinášíme speciální slevy na vybrané produkty. Nepropásněte tuto příležitost ušetřit!

 3. Black Friday v akci! Největší slevy roku na všechny produkty! Nakupujte u nás a ušetřete až 70 % na váš nákup!

 4. Slevové balíčky! Ušetřete ještě více na našich slevových balíčcích, které obsahují kombinaci produktů za nejlepší cenu. Perfektní pro ty, kteří hledají nejlepší nabídky.

 5. Velké jarní slevy! Ušetřete až 30 % na vybrané produkty a připravte se na jaro s naší širokou nabídkou.

 6. Cyber Monday! Nakupujte u nás online a ušetřete až 50 % na vybrané produkty. Slevy platí pouze jeden den, neváhejte a nakupujte u nás!

 7. Víkendové slevy! Každý víkend přinášíme nové slevy na vybrané produkty. Ušetřete až 40 % na vaše oblíbené zboží.

 8. Výprodej! Poslední šance na nakoupení produktů za nejlepší cenu. Ušetřete až 60 % na vybrané produkty před tím, než zmizí ze skladu.

 9. Slevy pro studenty! Slevy pro studenty na vybrané produkty a služby. Užijte si studentské výhody a ušetřete peníze!

 10. Slevy pro nové zákazníky! Ušetřete na vašem prvním nákupu u nás. Získejte speciální slevy pro nové zákazníky a objevte naši širokou nabídku produktů.

 11. 200 Kč sleva na první nákup - celoroční - slevový kód za přihlášení k odběru novinek - PRVNÍNÁKUP

 

NÁKUP NA IČO A DPH

Vítáme firmy a podnikatele, kteří hledají možnosti, jak usnadnit nákupy pro svou firmu. Nabízíme možnost nákupu na IČO s řadou výhod a speciálních podmínek.

Nákup na IČO vám umožní snadno a rychle nakupovat u nás, aniž byste museli každý nákup řešit zvlášť. Ušetříte tak čas a energii, kterou můžete věnovat jiným důležitým věcem pro vaši firmu.

S naším systémem nákupu na IČO získáte speciální podmínky, jako jsou například slevy na větší objednávky, možnost platit faktury až po obdržení zboží nebo větší flexibilitu v řešení plateb. Navíc vám poskytneme osobního zástupce, který bude k dispozici pro vaše potřeby.

Nákup na IČO je ideální pro firmy a podnikatele, kteří potřebují nakupovat zboží pravidelně a větší množství. S naším systémem se vám usnadní proces nákupu a zároveň získáte výhody a úspory.

Kontaktujte nás a dozvíte se více o našem systému nákupu na IČO a jak vám může pomoci zlepšit nákupní proces pro vaši firmu.

 • Kdy nelze odečíst DPH u některých produktů naleznete >>zde