Fotoaparáty Canon

Canon je japonská společnost, která se specializuje na výrobu fotoaparátů, tiskáren a dalších elektronických zařízení. Společnost byla založena v roce 1937 a od té doby se stala jedním z předních výrobců fotoaparátů na světě.

#SHOWMORE#

Canon nabízí širokou škálu digitálních fotoaparátů pro různé potřeby a úrovně zkušeností uživatelů. Patří sem kompaktní fotoaparáty pro běžné použití, zrcadlovky pro profesionální fotografy a bezpečnostní kamery pro monitorování domu nebo kanceláře. Canon také nabízí řadu příslušenství, jako jsou objektivy, blesky, stativy a další.

Kromě fotoaparátů se Canon specializuje také na výrobu tiskáren pro domácí i kancelářské použití. Nabízí inkoustové i laserové tiskárny a multifunkční zařízení, které umí tisknout, kopírovat a skenovat dokumenty. Canon také nabízí širokou škálu papíru pro tisk, jako jsou fotopapíry, nálepky a další.

Canon se snaží stále inovovat a zlepšovat své produkty, aby splňovaly potřeby a očekávání uživatelů. V současné době se Canon soustředí na vývoj nových technologií, jako jsou bezpečnostní kamery s rozpoznáváním obličeje nebo fotoaparáty s vysokým rozlišením a rychlým ostřením.

1 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 04 18 v 17.50.03
3 900 Kč –28 %
2 295 Kč bez DPH
2 777 Kč

Fotoaparát s 8 Mpx snímačem (rozlišení 314 x 600 dpi) s ohniskovou vzdáleností 2,6 mm. Blesk, kruhové světlo pro kvalitní selfie snímky. Okamžitý tisk...

Kód: FOT260
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.