Robotický vysavač Samsung VR10M702CUW/GE (436797) PŘEDVÁDĚCÍ STAV A+

Kód: EL45
MEGA VÝPRODEJ
2 hodnocení
Značka: Samsung
14 700 Kč –31 %
Snímek obrazovky 2022 03 09 v 14.37.10
14 700 Kč –31 % 9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.04.2024
Možnosti doručení

Robotický vysavač • Li-Ion akumulátor • doba nabití 240 minut • doba provozu až 60 minut • 2 režimy sání • maximální sací výkon 10 W • rychlost 32 cm/s • maximální hlučnost 68 dB • LED displej • intuitivní ovládací panel • objem prachové nádoby 300 ml • pohybové senzory • senzor rozpoznávaní schodů • funkce návratu k základně • dobíjecí základna • dálkový ovladač

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu

Samsung je jedním z největších výrobců elektroniky a všechny jeho výrobky udávají světové trendy. Nyní představuje unikátní robotický vysavač VR10M702CUW/GE, který ocení všichni z vás, kdo nesnášíte vysávání. S tímto modelem totiž již nikdy nebudete muset vzít klasický vysavač do ruky. Nyní se můžete věnovat daleko užitečnějším činnostem a vysavač obstará tuto domácí práci zcela sám.

Výkonný a samostatný

K pohonu využívá velkokapacitní lithiový akumulátor, který již po 3 hodinách nabíjení vydrží v provozu celou 1 hodinu. Při vysávání si můžete vybrat hned z několika režimů. V normálním režimu vydrží vysávat až onu 1 hodinu a při náročnějším Turbo režimu, určeném pro větší znečištění, pracuje až 30 minut. Tento model se pohybuje rychlostí 32 cm za sekundu, a tak mu uklízení příliš času nezabere. Potěší vás také tichý provoz modelu nepřekračující hlučnost 68 dB.

Praktické vlastnosti

Vysavač lze ovládat buď pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo intuitivního ovládacího panelu, který je hned vedle přehledného LED displeje. Kromě výkonnostních vlastností tento model ovšem vyniká i celou řadou praktických vlastností, které vám ulehčí život a zlepší výsledky úklidu. Jsou jimi například funkce návratu k základně při vybití, nebo celá řada pohybových senzorů. Ty rozpoznají okolní předměty a zajistí, že se jim vysavač vyhne. Také spolehlivě rozpozná, pokud dorazí ke hraně schodů a zabrání případnému pádu.

Již nikdy nebudete muset v ruce držet vysavač!

Vyčistí i těžce dostupná místa

Robotický vysavač od společnosti Samsung se dostane úplně všude. Snadné vysátí prachu a nečistot i z těžko dostupných míst je zajištěno štíhlým designem a výkonem, který je v porovnání s běžnými vysavači až 20× vyšší.


 

Šikovně se vyhne veškerým překážkám

Inteligentní senzor FullView Sensor, kterým je robotický vysavač vybaven, dokáže rozpoznat překážky i velmi úzká místa na trase vysávání. Zároveň detekuje rohy, které vysaje až třikrát s výkonem navýšeným o 10 %.


 

Všechny rohy budou dokonale čisté

Robotický vysavač je vybaven velmi praktickou funkcí Edge Clean Master, díky které dokáže odstranit všechen prach i nečistoty v rozích a podél stěn.


 

Perfektní vysátí každého povrchu

Praktická funkce Power Control dokáže rozpoznat vysávaný povrch, a podle toho upravit sací výkon. V případě vysávání koberce se sací výkon vysavače navýší natolik, aby snadno zvládl odstranit i udusaný prach.


 

Inteligentní ochrana filtru před ucpáním

Patentovaná technologii CycloneForce využívá velkou odstředivou sílu, díky které je zajištěno oddelění prachu a nečistot do vnější komory. Filtr je tak chráněn před ucpáním a robotický vysavač si zachovává maximální sací výkon.


 

Velké plochy vysává ještě rychleji a účinněji

Vysavač je vybaven kartáčem širokým 290 mm, což je o 42 % více než u kartáčů s šířkou 204 mm. Díky tomu dokáže vysát větší plochy daleko rychleji a účinněji..


 

Ovládání vysavače, i když nejste doma

Robotický vysavač můžete mít vždy pod kontrolou díky skvělé funkci Wi-Fi Control. Toto řešení umožňuje vysavač ovládat pomocí jednoduché aplikace na vašem smartphonu s operačním systémem iOS nebo Android..


 

Mapování a nalezení nejlepší cesty pro vysávání

Pomocí inteligentního systému Visionary Mapping™ Plus nalezne vysavač tu nejvhodnější cestu pro vysávání. Za pomoci výkonných senozorů a kamery zmapuje vaši domácnost a vypočítá nejefektivnější trasu.

 

 

 

Plynulé vysávání díky velkým kolečkům

Robustní kolečka Easy Pass™ zajišťují maximálně plynulý pohyb vysavače. Ten si díky nim lehce poradí s většinou překážek na trase. Robotický vysavač tak může pokračovat ve své práci, i když nebudete doma.

 

 

 

 

 

 

 

Zvolte si ten nejlepší způsob vysávání

Díky různým režimům vysávání si můžete vybrat ten nejlepší pro vás a vaši domácnost. Robotický vysavač je vybaven třemi režimy vysávání, 2 druhy sacího výkonu a podporuje nastavení časového rozvrhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Typ produktu: Předváděcí A+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: