Apple Macbooky

Apple MacBooky jsou populární notebooky, vyráběné společností Apple. Tyto počítače jsou známé svým moderním designem, vysokou kvalitou zpracování, výkonem a výdrží baterie.

#SHOWMORE#

Existují různé typy MacBooků, včetně MacBook Air, MacBook Pro a novějších MacBooků s procesory M1. MacBook Air je nejtenčí a nejlehčí z řady MacBooků, zatímco MacBook Pro nabízí vyšší výkon a lepší výdrž baterie. Novější MacBooky s procesory M1 nabízejí výrazně vyšší výkon a výdrž baterie než předchozí modely s procesory Intel.

Kromě toho, že jsou MacBooky vybaveny operačním systémem macOS, mají také různé funkce, jako je Retina displej s vysokým rozlišením, podsvícenou klávesnici, Force Touch trackpad a Touch Bar. Některé modely mají také vestavěné kamerky s podporou FaceTime a Touch ID pro rychlé přihlašování.

MacBooky jsou ideální pro všechny, kteří vyžadují vysoký výkon a kvalitu zpracování, a to jak pro profesionální použití, tak pro běžné použití. Jejich cena je však obvykle vyšší než u notebooků jiných značek s podobným výkonem a funkcemi.

 

1 položek celkem
Snímek obrazovky 2020 05 27 v 16.05.18
MEGA VÝPRODEJ Kupon LETO24 3
22 000 Kč –22 %
16 996 Kč

Inovovaný Apple MacBook Pro (2017) s vyšším výkonem, vylepšenou klávesnicí, skleněným vícedotykovým proužkem Touch Bar a snímačem Touch ID. 2jádrový...

Kód: MAC64
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.