DOPRAVA A PLATBA

 

Osobní odběr

Jako u jiných prodejců i vy u nás máte možnost si zvolit hned několik způsobů plateb a přepravců. Začneme od toho nejjednoduššího a tím je osobní odběr a platba hotově či kartou.

Adresa pro osobní výdej : DIGIFIT - Kloboukova 2256/65, Praha 11 - Chodov, 148 00

Platba hotově či kartou při vyzvednutí zboží na naší výdejně je vždy zdarma. Navíc, všechno zboží, které objednáte je po objednávce okamžitě připravené k osobnímu odběru a to včetně rozšíření. Pokud bude jinak, budeme vám Vás ihned kontaktovat. 

 

Kurýr po Praze

Jste z Prahy ? A nemáte čas se pro zboží stavit osobně ? 

V takovém případě můžete zvolit expresní doručením Pražským kurýrem

  • Od objednání u vás do 180 minut
  • Doprava tímto způsobem stojí 299,- Kč vč. DPH
  • Doběrečné při platbě kurýrovi 39,- Kč
  • Odesíláme v pracovní době od 9:30 - 18:00

 

Platí pouze po Praze s PSČ začínájícím 1xx xx.

 

PPL či DPD, GLS? 

Pro bezpečné a včasné doručení využíváme služeb přepravní společnosti PPL či DPD, GLS.  Ty u nás fungují již několik let, a jejich spolehlivost máme ověřenou. Tito dopravci nám garantují dovoz přímo k vám do 24h od objednání. Takže, dnes objednáte zítra je zboží u vás. V případě zvolení DPD či PPL je možnost objednat přes DPD Pick UP či PPL ParcelShop na jedno ze sta odběrných míst po celé republice. Platba je možná hned několika způsoby a to dobírkou (platbou při převzetí), převodem na bankovní účet a nebo platba kartou přes GOPAY platební bránu při objednání. A pokud nemáte dostatek finančních prostředků nabízíme i iplatbu což je platba na splátky přes společnost Cofidis (jedná se o úvěr od samotné společnosti) . 

  • Poplatek za dopravu přepravcem PPL i DPD, GLS je ve všech případech OD 99,- Kč 
  • Poplatek za dobírku je 39,- Kč 
  • Poplatek za platbu převodem a nebo platební bránou GOPAY je zdarma. 

  

Doprava do zahraničí 

Stejně jako v České Republice nabízíme i dopravu mimo jiné na Slovensko či do jiných států Evropské Unie. 

Nejčastěji však expedujeme na Slovensko.

Stejně jako v Česku i na Slovensku rozváží GLS

V tomto případě je doba doručení taktéž stejná a po objednávce máte zboží doma většinou do 24H. 

 

  • Poplatek za dopravu GLS je 9€
  • Platba převodem je zdarma.

 

 

  

Jak zaplatit hotově ? 

Při osobním odběru můžete na naši výdejně zaplatit hotově. 

Hotově platíte také dopravci pokud zvolíte platbu dobírkou v tomto případě platbu v hotovosti přijímají všichni naši přepravci - DPD, PPL, Messenger (kurýr po Praze) 

 

Jak zaplatit kartou ? 

Při osobním odběru můžete na naši výdejně zaplatit platební nebo kreditní kartou.

Platit kartou se dá i u přepravce, avšak je potřeba nás nejprve kontaktovat, primárně je u přepravce nastavena platba v hotovosti.

Platební kartou také můžete zaplatit online a to přes portál GOPAY na který se automaticky přesměrujete po dokončení objednávky. 

 

Jak zaplatit převodem ?

Při objednávce zboží můžete také zvolit platbu bankovním převodem, tímto způsobem se vám po dokončení objednávky zobrazí číslo účtu kam částku za zboží zaslat, a nebo vám také číslo účtu přijde emailem pro pozdější uhrazení. 

  • Jakmile bude částka připsána na náš bankovní účet, budete informováni sms zprávou a emailem o připsáním platby na náš účet, dále pokud zboží budeme odesílat k vám zvoleným přepravcem budete touto dopravní službou kontaktováni. V případě osobního odběru vás vyzveme taktéž sms zprávou a emailem.