Doprava a platba

 

 

Expresní doručení po Praze do 180 minut

Spouštíme testovací provoz rozvozu naším vlastním kurýrem nebo naši partnerskou firmou. Tato služba je od 299,- Kč při objednávce nad 3000,- Kč a garantuje rozvoz po celé Praze v den objednávky. Zboží, které objednáte začneme ihned zpracovávat a kontaktovat našeho kurýra který od nás zásilku vyzvedne a rovnou poputuje k Vám. 

Objednávky expedujeme v čase od 10:00 do 16:00 v pracovní dny od PO-PÁ.

Mimo víkendy a svátky.

 

Osobní odběr

Jako u jiných prodejců i vy u nás máte možnost si zvolit hned několik způsobů plateb a přepravců. Začneme od toho nejjednoduššího a tím je osobní odběr a platba hotově či kartou.

Adresa pro osobní výdej : DIGIFIT - Kloboukova 2256/65, Praha 11 - Chodov, 148 00

Platba hotově či kartou při vyzvednutí zboží na naší výdejně je vždy zdarma. Navíc, všechno zboží, které objednáte je po objednávce okamžitě připravené k osobnímu odběru a to včetně rozšíření. Pokud bude jinak, budeme vám Vás ihned kontaktovat.

 

NEJVÝHODNĚJŠÍ DOPRAVA, DPD, ZÁSILKOVNA NEBO ČESKÁ POŠTA? 

Pro bezpečné a včasné doručení využíváme služeb přepravních společností. Ty u nás fungují již několik let, a jejich spolehlivost máme ověřenou. Tito dopravci nám garantují dovoz přímo k vám do 24h od objednání. Takže, dnes objednáte zítra dodáme. V případě zvolení Zásilkovny je možnost objednat přes Zásilkovnu Z-Point na jedno ze tisíce odběrných míst po celé ČR. Platba je možná hned několika způsoby a to dobírkou (platbou při převzetí), převodem na bankovní účet a nebo platba kartou přes platební bránu při objednání. 

  • Poplatek za dopravu přepravcem Zásilkovna, DPD, Česká pošta a dalších je ve všech případech OD 29,- Kč 
  • Poplatek za dobírku je 59,- Kč 
  • Poplatek za platbu převodem a nebo platební bránou je zdarma
  • Expedice objednávek přepravcem provádíme v garantovaný čas každý den do 11:00h - 12:00h

  

Doprava do zahraničí 

Stejně jako v České Republice nabízíme i dopravu mimo jiné na Slovensko či do jiných států Evropské Unie. 

Nejčastěji však expedujeme na Slovensko.

Stejně jako v Česku i na Slovensku rozváží NEJVÝHODNĚJŠÍ DOPRAVA či Slovenská pošta a další. 

V tomto případě je doba doručení taktéž stejná a po objednávce máte zboží doma většinou do 24h.  

  • Poplatek za dopravu je OD 9€
  • Platba převodem je zdarma.
  • Expedice objednávek expedujeme každý den do 14:30h 

  

  

Jak zaplatit hotově ? 

Při osobním odběru můžete na naši výdejně zaplatit hotově. 

Hotově platíte také dopravci pokud zvolíte platbu dobírkou v tomto případě platbu v hotovosti přijímají všichni naši přepravci.

 

Jak zaplatit kartou ? 

Při osobním odběru můžete na naši výdejně zaplatit platební nebo kreditní kartou.

Platit kartou se dá i u přepravce, avšak je potřeba nás nejprve kontaktovat, primárně je u přepravce nastavena platba v hotovosti.

Platební kartou také můžete zaplatit online a to přes platební bránu na kterou se automaticky přesměrujete po dokončení objednávky. 

 

Jak zaplatit převodem ?

Při objednávce zboží můžete také zvolit platbu bankovním převodem na náš účet u komerční banky 115-5671210247/0100 kam částku za zboží zaslat, a ještě Vám také číslo účtu přijde emailem pro pozdější uhrazení. 

  • Jakmile bude částka připsána na náš bankovní účet, budete informováni sms zprávou a emailem o připsáním platby na náš účet, dále pokud zboží budeme odesílat k vám zvoleným přepravcem budete touto dopravní službou kontaktováni. V případě osobního odběru vás vyzveme taktéž sms zprávou a emailem.