Vysvětlení stavu produktu

ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - NEPOUŽÍVANÉ ZÁKAZNÍKEM

Jde prakticky o nové zboží, které bylo rozbaleno a například předvedeno před zákazníkem na prodejně. Nebo bylo rozbaleno a nafoceno jako produktová fotografie. Zboží je poté zkontrolováno, zabaleno zpět do obalu a prodáno za nižší cenu, ale od nového se liší pouze nižší cenou

 •  Ušetřené peníze
 •  Téměř jako nové
 •  Záruka 2 roky
 •  Možnost vrácení ve 14ti denní lhůtě
 •  Otestování před prodejem = menší pravděpodobnost reklamace až o 60%

 

 

PŘEDVÁDĚCÍ ZBOŽÍ - NEPOUŽITÉ ZÁKAZNÍKEM

Nepoužívané zboží z výstav, veletrhů, atd. DIGIFIT jako jediný prodejce kupuje zboží, které bylo vystavené pouze za výlohou a ne zboží, které se prezentuje ve stojanech a může k němu každý zákazník. Jen tak můžeme zaručit super kvalitu, originalitu a stav, který je dle popisu rozdělen dále podle vzhledu. Každý stav je samozřejmě plně funkční bez jakéhokoliv defektu, jen může mít náhradní balení.

Předváděcí zboží má spousty výhod.

 • Ušetřené peníze
 • Zboží je 100% funkční
 • Taktéž možno ve 14ti denní lhůtě vrátit
 • Záruka 1-2 roky
 • Zkontrolováno před prodejem - až o 60% méně reklamací
 • Zboží obdržíte vždy s nabíjecím adaptérem a USB kabelem
 • Rozdělujeme do 4 vizuálních stavů 

 STAV A+  Toto zboží je jako nové, bez škrábanců, bez opotřebení, top stav, jen může mít náhradní balení od DIGIFIT. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV A  Toto zboží je v perfektním stavu, může mít vlásečnicové mini škrábanečky, kterých si běžně ani nevšimnete, jde o zboží nepoužívané zákazníkem. Vystaveno za výlohou. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV A-  Toto zboží je ve výborném stavu, Může mít běžné stopy opotřebení. Nic velkého. U telefonu s pouzdrem, krytem, či sklem není vidět prakticky žádné opotřebení. Vždy 100% funkční, vždy možnost vrácení ve 14denní lhůtě.

 STAV B  Toto zboží může mít větší stopy opotřebení, viditelnější škrábance, nějaké ťuknutí. Vše bez vlivu na funkčnost. Navíc kompenzováno výraznou slevou, až takovou, která zákazníka mile překvapí, jelikož na takovém zboží nic nefunkčního není. Zboží je vždy vyzkoušené, otestované a 100% funkční. U telefonu například při zakoupení obalu, krytu, ochranného skla ani opotřebení nepoznáte. 

 

  

 

REPASOVANÉ ZBOŽÍ

Repasování (refreš, obnova), kterým se navrací původní výkon, případně i vzhled. Repas je většinou z nových originálních dílů. Repasují se hlavně top modely, které se již nevyrábí, ale byly hitem své doby. Většinou jde o nejvyšší řady top výrobců, jako například Lenovo velice oblíbené řady ThinkPad, Dell, HP, Apple a další. Dostanete obnovené, vyzkoušené, otestované zboží původní kvality, takže mnohem větší jistotu, než kupovat zboží používané. Koupí repasovaného zboží navíc šetříte naši přírodu a ušetříte opravdu hodně peněz. Záruka na toto zboží je vždy minimálně 6 měsíců.

 REPASOVANÉ A+  Toto zboží je JAKO NOVÉ, bez škrábanců, bez opotřebení, TOP STAV, může mít náhradní balení DIGIFIT. Navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ   Toto zboží je v perfektním stavu, může mít vlásečnicové mini škrábanečky, kterých si běžně ani nevšimnete, navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ  A-  Toto zboží je ve VELMI DOBRÉM stavu, může mít běžné opotřebení, škrábance, malé vrypy, ale spíše vzhledového charakteru. Nic vážného. Navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

 REPASOVANÉ  Toto zboží má větší opotřebení, škrábance, nějaké ťuknutí, VŽDY bez vlivu na funkčnost, kompenzováno VELIKÁNSKOU slevou, což si toto zboží kolikrát ani nezaslouží :-), navíc vždy vyzkoušené a otestované a 100% funkční.

Video teprve připravujeme ...