Sporttester Polar Grit X Pro Arctic Gold, velikost S-L (90085776) CZ DISTRIBUCE | ZÁNOVNÍ

Kód: AWATCH55
1 hodnocení
Značka: Polar
ZDARMAZDARMA 11 999 Kč –28 %
Snímek obrazovky 2022 12 15 v 16.26.34
11 999 Kč –28 % 8 599 Kč 7 107 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

chytré hodinky • 1,2" displej • dotykové/tlačítkové ovládání • Bluetooth • GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Galileo, QZSS • barometr • kompas • akcelerometr • gyroskop • senzor srdečního tepu • výpočet spálených kalorií • krokoměr + měření vzdálenosti a rychlosti • ovládání hudebního přehrávače v telefonu • předpověď počasí • spánek • vzdálenost • notifikace • běh • turistika • cyklistika • fitness • multisport • outdoor • plavání • výdrž až 4 dny • vodotěsnost dle 100 m (10 ATM) • kompatibilní s Android/iOS

ZÁNOVNÍ - 2022

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu

Polar Grit X Pro S/L, zlatá

S vámi, kamkoliv vás život zavede. Profesionální sportovní hodinky Polar Grit X Pro vám budou společníkem pro získání životní formy a rychle se stanou osobním trenérem, jehož poslání nikdy nekončí. Pohodlně zvládnou pobyt i v tom nejnáročnějším prostředí díky odolnosti na armádní úrovni a safírovému sklíčku s rozšířenou výdrží. Díky detailní navigaci a přesnému GPS snímači vždy budete vědět, kde se nacházíte a rovněž zjistíte spoustu užitečných informací o svém těle, které vám dosud zůstávaly utajeny.

Hodinky se mohou pochlubit snímačem srdečního tepu a bohatou plejádou sportovních funkcí, jako je například měření běžeckého výkonu. K telefonu se připojují skrze Bluetooth, takže si pak v aplikaci můžete detailně prohlížet statistiky, plány atp. Hodinky díky tomu také zvládnou upozorňovat na notifikace. Zaujmou ale také vynikající výdrží až 40 hodin nepřetržitého měření tréninku a nabízí hned 130 různých sportovních režimů včetně plavání.


Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Klíčové vlastnosti:

  • Profesionální sportovní hodinky
  • Špičková výbava pro nejnáročnější sportovce
  • Vysoce přesné měření tepu díky technologii Precision Prime
  • 1,2" neustále rozsvícený barevný dotykový displej
  • Dlouhá výdrž dosahující až 100 hodin v úsporném režimu
  • Pokročilý systém sledování kvality spánku
  • Mimořádně přesná GPS
  • Maximum informací o vašich sportovních výkonech i vašem těle

 

Pro ty, kteří to s tréninkem myslí skutečně vážně!

 

Připraveny čelit všemu

Sportovní hodinky Polar Grit X Pro přicházejí se safírovým sklíčkem, což je jeden z vůbec nejpevnějších přírodních průhledných materiálů na světě. Může se tak pochlubit vysokou odolností proti poškrábání a dalším nepříznivým podmínkám. Můžete se tak spolehnout, že vás ani v extrémních situacích na holičkách nikdy nenechá. Jeho jedinečné vlastnosti jej dokonce činí pevnějším, než je Gorilla Glass.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Odolnost armádní úrovně

Hodinky byly navrženy pro náročné použití a byly testovány dle armádních norem MIL-STD-810G, které pokrývají celou řadu podmínek prostředí, včetně úmyslného vystavení vysokým teplotám, vlhkosti a povětrnostním vlivům. Rovněž byla otestována i koroze, vystavení prachu či písku a opomenuty nezůstaly ani zátěžové testy pádu, opotřebování a další. Výsledkem je špičková odolnost včetně vodotěsnosti dle 100 m (10 ATM) a možnost provozu v rozsahu teplot od −20 do +50°C.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Špičková výdrž baterie

Baterie Li-pol s kapacitou 346 mAh vám zajistí výdrž až 40 hodin v tréninkovém režimu se zapnutou GPS a sledováním tepové frekvence. V případě úsporného režimu se posléze můžete těšit na rovných 100 hodin výdrže. Ve speciálním režimu se zapnutým nepřetržitým sledováním tepové frekvence pak hodinky na jedno nabití zvládnou fungovat až 7 dní.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Detailní navigace s možností plánování tras

Vaši pozici s maximální přesností zachytí technologie GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS. K dispozici je pro ještě více informací i kompas (nezávislý na GPS) a barometr sledující nadmořskou výšku. Aplikace Komoot vám posléze umožní plánovat a mapovat podrobné trasy, a tím si vytvořit průvodce trasou na cestách. Využít jej posléze lze při jízdě na horském kole či běhu po turistických trasách i mimo ně. To vše jak v domovském regionu, tak i v zahraničí díky bezplatnému balíčku Region.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Zbrusu nové outdoorové hlavní panely

Nové a funkční hlavní panely vám umožní rychlý přístup ke všem důležitým informacím a usnadní plánování dobrodružství do jakéhokoliv terénu a podmínek. Na výběr máte z výškoměru, zobrazení přesných souřadnic, kompasu, počasí a o to, aby vás nikdy nezastihl soumrak, pokud si to sami nepřejete, se postará sledování východu a západu slunce.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Objevte hranice svého těla s Training Load Pro

Dávkujte svůj trénink správně a předejděte tak zbytečným zraněním. Aplikace Training Load Pro vám při každém cvičení poskytne detailní hodnoty srdeční i svalové zátěže a pomocí funkce Subjektivní zátěž vám umožní zhodnotit, jak zatížení cítíte. Snadno tak budete moci sledovat okamžitou i dlouhodobou zátěž těla vyvolanou tréninkem a svůj režim dle toho uzpůsobit.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Dokonalý přehled o běžeckém výkonu

Zjistěte, jaký výkon generujete při každém kroku. Měření běžeckého výkonu na hodinkách Polar Grit X Pro poskytuje přesná a vědecky ověřená data, přinášející konzistentní výsledky bez nutnosti použití dalších snímačů. Vy tak budete moci zjistit, jak se při běhu vaše tělo pere s gravitací a třením vzduchu, čehož výsledkem je přesný výpočet energetického výkonu v poměru k pracovnímu tempu, měřený ve wattech.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

 

Sleduje všechny vrcholy a sestupy na vaší cestě

Praktická funkce HillSplitter automaticky detekuje všechna stoupání a klesání na vaší cestě a zobrazí informace o vašem výkonu, jako jsou ujetá vzdálenost, kolik jste vystoupali či sestoupali na každém z kopců, přičemž se automaticky přizpůsobuje terénu.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Více než 130 oblíbených sportů

Vyberte si z nabídky více než 130 oblíbených sportů a začněte trénovat s individuálním zobrazením, zaměřeným na měření specifických aspektů vybrané pohybové aktivity.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

1,2" barevný dotykový displej vás informuje o všem podstatném

Všechny podstatné informace vám zprostředkuje 1,2" barevný dotykový displej s rozlišením 240 × 240 px a ultra odolným safírovým krycím sklíčkem.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Doplňujte energii správně s FuelWise

FuelWise je inteligentní asistenční funkce, která vám při náročných aktivitách pomůže nezapomínat na důležité doplnění energie a přísun tekutin. Vy tak budete moci organismus správně zásobovat sacharidy a tím získat dostatečnou hladinu energie i během dlouhých a náročných cvičení.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Sleep Plus Stages

Kvalitní spánek je bez pochyb extrémně důležitý pro správnou regeneraci našeho těla. Pomůže vám totiž zlepšit výkony a celkově se cítit lépe. Proto je k dispozici funkce Sleep Plus Stages, automaticky detekující délku, množství a kvalitu spánku. To vám umožní identifikovat možné negativní vlivy a pochopit vaše chování během spánku z dlouhodobého hlediska.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Nightly Recharge

Funkce Nightly Recharge neboli „noční dobití organismu“ během spánku sleduje vaši tepovou frekvenci a dýchání. Na základě těchto dat vyhodnocuje, jak dobře se vaše tělo zregenerovalo po předchozím dnu. I na základě těchto údajů posléze tréninkový asistent vybírá aktivity pro následující den.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Dechové cvičení Serene

Uvolněte své tělo a zklidněte mysl pomocí řízeného dechového cvičení Serene. To vás vede k hlubokému dýchání v pomalém a pravidelném rytmu, čímž dochází k synchronizaci tepové frekvence s vašim dýcháním. To vede k ideálnímu číslo šesti nádechů za minutu, tedy optimální frekvenci dýchání uvolňující stres.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Tréninkové testy na vašem zápěstí

Hodinky Polar Grit X Pro vám umožní maximalizovat trénink a regeneraci pomocí tréninkových testů Polar. Získejte přístup ke všem údajům, nezbytným ke zjištění údajů o stavu vašeho těla, výpočtům výkonnosti, sledování pokroku a personalizace tréninkových zón. Zatímco v rámci výkonnostních testů budete moci sledovat svůj pokrok a adekvátně upravovat tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny, testy regenerace v čele s Recovery Pro se postarají o analýzu vašeho zotavení po intenzivním a častém cvičení.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Přehrávejte hudbu, která vám pomůže k vyšším výkonům

Hodinky vám umožní procházet seznamy skladeb a upravovat hlasitost právě přehrávané hudby. Snadno se připojí k hudební aplikaci ve vašem telefonu a usnadní její ovládání, aniž byste museli telefon vytahovat z kapsy. Ovládat hudbu budete moci jak z ciferníku, tak i tréninkového displeje. Funkce je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Počasí vás nikdy nezaskočí

Hodinky vám rovněž přinášejí informace o aktuálním počasí v lokalitě, kde se právě nacházíte a připraví vám podrobnou hodinovou předpověď na další 2 dny, včetně rychlosti směru větru vlhkosti a teploty.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Zůstaňte ve spojení

Mějte neustále přehled o tom, co se děje a dostávejte upozornění na příchozí hovory, zprávy a oznámení přímo do hodinek. Při kterémkoliv příchozím oznámení hodinky zavibrují a ve spodní části displeje se zobrazí červená tečka. Při příchozím hovoru pak hodinky zobrazí i volajícího – navíc vám umožní hovor rovnou přijmout nebo odmítnout. Oznámení jsou kompatibilní s telefony s operačními systémy iOS a Android.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

Kompatibilní se spoustou fitness aplikací

Propojte své hodinky s množstvím oblíbených tréninkových aplikací, mezi které patří například Strava, Nike+, Komoot, Nolio, Runalyze, Xhale, Relive, Runmotion Coach a spousta dalších.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

 

V balení vše potřebné pro okamžitý start

V balení na vás kromě samotných hodinek Grit X Pro čekají i řemínky FKM a USB nabíjecí adaptér.

Polar Grit X Pro Arctic Gold

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a náramky
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: