Mobilní klimatizace Hisense APC09 CZ DISTRIBUCE

Kód: AA16
1 hodnocení
Značka: Hisense
9 800 Kč –28 %
Snímek obrazovky 2023 05 22 v 17.16.05
9 800 Kč –28 % 6 996 Kč 5 782 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.04.2024
Možnosti doručení

Mobilní klimatizace • příkon 2 600 W • 3 rychlosti • energetická třída A • Sleep Mode • Dry Mode: odvlhčování • Auto-Restart • Air Swing • časovač po 1 minutě do 24 hod • maximální výkon chlazení 9 000 BTU/h • maximální proudění vzduchu 380 m³/h • dálkové ovládání • hlučnost 54/64 dB

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu


Hisense APC09

Mobilní klimatizace Hisense APC09 je kompaktní zařízení, které během chvilky zpříjemní prostředí ve vaší domácnosti. Má totiž příkon 2 600 W a výkon chlazení až 9 000 BTU/h. Je také opatřena řadou chytrých funkcí a režimů, které zajistí, že se doma budete cítit opravdu dobře. Na výběr budete mít ze 3 rychlostí proudění vzduchu, takže si zaručeně vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Maximální rychlost proudění je 380 m3/h. Součástí balení je také flexibilní odtahová hadice. Zařízení můžete v případě potřeby přenášet mezi jednotlivými místnostmi – je totiž opatřeno praktickou rukojetí.

Tento model je připraven na všechny možné situace. Je totiž opatřen módem SMART. K dispozici vám budou také funkce superchlazení, odvhlčování a noční režim. Pomocí tlačítka Swing nastavíte automatické proudění vzduchu nahoru a dolů. Teplotu lze regulovat v rozmezí od 16 do 30 °C.


 

Klíčové vlastnosti:

  • 2 600 W: vysoký příkon během chvilky vytvoří příjemné prostředí ve vaší domácnosti
  • 3 rychlosti: foukání můžete přizpůsobit přesně podle svých potřeb
  • Třída A: energeticky úsporná, používá ekologické chladivo R290
  • Sleep Mode: tato funkce zajistí příjemné prostředí pro váš klidný spánek
  • Časovač: spustí se přesně ve vámi zvolenou dobu, nastavení po 1 minutě až do 24 hodin
  • Chytré funkce: k dispozici vám budou i další funkce, které zajistí vaše maximální pohodlí
Díky praktickým funkcím si můžete chlazení přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

 

Funkce klimatizace

Moderní klimatizace Hisense disponuje také 3 praktickými funkcemi – superchlazení, odvlhčování a noční režim. Pomocí praktického dálkového ovladače jednoduše zvolíte požadovanou funkci, nastavíte teplotu a zvolíte mezi třemi rychlostmi ventilátoru.

 

 


 

Režim SLEEP – noční provoz pro vaše pohodlí

Tato funkce umožňuje automatické zvýšení nastavené teploty o 2 °C po jedné hodině provozu. Teplota pak zůstává konstantní, takže můžete klidně spát při ideální teplotě. Rychlost ventilátoru je automaticky nastavena na nízkou rychlost. Navíc v režimu chlazení, pokud je aktuální teplota v místnosti nižší než 26 °C, se teplota automaticky zvýší o 1 °C během první hodiny po aktivaci SLEEP režimu a pak zůstane konstantní. Pokud však bude teplota v místnosti 26 °C nebo víc, nastavená teplota se nezmění.

 

 


 

Funkce stmívače – noční režim pro úsporu energie

Stisknutím tlačítka stmívače se světlo i displej na klimatizaci vypnou. Klimatizace vám ušetří energii a budete si moci vychutnat tmu vašeho prostoru během spánku.

 

 


 

Režim SMART – inteligence, která pracuje pro vás

Jediným tlačítkem můžete aktivovat inteligentní režim SMART, který za vás automaticky nastaví teplotu a rychlost ventilátoru podle aktuální teploty v místnosti. Po aktivaci funkce bude režim SMART pracovat při zapnuté i vypnuté klimatizaci.

 

 


 

Tlačítko SUPER

Tlačítko SUPER slouží ke spuštění nebo zastavení rychlého chlazení. Klimatizace automaticky nastaví vysokou rychlost ventilátoru a teplotu na 16 °C.

 

 


 

 

 

 

Režim I FEEL – inteligentní regulace teploty

Dálkové ovládání měří teplotu v místnosti a předává informace jednotce. Prostřednictvím senzoru na bezdrátovém dálkovém ovládání se do vnitřní jednotky přenáší nejen teplota v místnosti, ale také teplota kolem uživatele. Vnitřní jednotka je ovládána a nastavena podle vnímané teploty, aby bylo dosaženo inteligentní regulace teploty v místnosti.

 

 

Časovač a funkce hodin

Abyste se vrátili do příjemně vychlazené místnosti, můžete před odchodem pomocí funkce časovač nastavit požadovanou teplotu. Díky funkci časovače můžete také nastavit automatické zapnutí zařízení ve vámi nastaveném čase. Displej klimatizace zobrazuje také aktuální denní čas.

 

 

 

Automatický restart

V případě výpadku napájení se klimatizace po opětovném spuštění napájení automaticky vrátí do předchozího provozního režimu.

 


 

Směr proudění vzduchu

Proud vzduchu je po zapnutí zařízení automaticky nastaven v určitém úhlu v souladu s provozním režimem. Směr proudění vzduchu lze jednoduše upravit podle vlastních požadavků jediným stisknutím tlačítka SWING a natočit tak lamely pro perfektní komfort v místnosti.

 

 


 

Tichý provoz

Pro snížení hlučnosti klimatizace aktivujte režim tichého provozu, což vám poskytne klidné a pohodlné prostředí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: