Espresso DeLonghi La Specialista EC9335.M CZ DISTRIBUCE | NOVÉ, Pouze rozbaleno

Kód: KAV19
6 hodnocení
Značka: DeLonghi
19 500 Kč –15 %
CMwBlO4
19 500 Kč –15 % 16 495 Kč 13 632 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pákový kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte, horkou vodu • příkon 1 450 W • tlak 19 barů • 2l nádoba na vodu • zásobník na kávu • tryska pro přípravu mléčné pěny • udržování stálé teploty pro optimální tvorbu espressa • technologie Sensor Grinding pro perfektní dávku mleté kávy • tři přednastavené programy

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu

De´Longhi EC9335.M La Specialista

Doveďte svou kávu k dokonalosti. Tím jedním krokem, který vám dříve chyběl, bylo dokonale přesné množství kávy. To vám nyní zkontroluje technologie Sensor Grinding, kterou se může pyšnit pákový kávovar se zabudovaným mlýnkem De´Longhi EC9335.M La Specialista. Hned po prvním doušku se do kávovaru naprosto zamilujete a už nebudete chtít pít kávu nikde jinde.

Přednastavené programy

Neomezujte se na jeden druh nápoje. Vyberte si dle vlastních preferencí a upravte si nastavení včetně teploty podle sebe, abyste si vytvořili nápoj, který vám nejvíce chutná. Pokud potřebujete rychle dodat energii, otočením kolečka si zvolte jeden ze tří přednastavených receptů, a to pro přípravu klasického espressa, americana nebo velké černé kávy. Přístroj pracuje s příkonem 1 450 W a tlakem 19 barů. Do nádoby na vodu můžete nalít 2 l tekutiny a připravit si i dva šálky najednou.

Integrované senzory pohlídají tu správnou dávku kávy, aby naplno vynikla její chuť i vůně!

 

 

Senzor množství kávy

Vychutnejte si kávu dovedenou k dokonalosti. Mnohdy je rozdíl v jediném detailu, který představuje ta správná dávka kávy. Integrované senzory kontrolují množství a dávkují vždy přesně tak, aby byla chuť maximálně zvýrazněna. 

 

 

Kontrola teploty

Během přípravy nápoje je teplota vody udržovaná na stabilní úrovni. Dva oddělené systémy ohřevu zaručí souběžnou přípravu kávy i mléka, aby nedocházelo k prodlevám, jež by mohly výslednou chuť znehodnotit. 

 

Pokročilý systém latte

Jednoduše si vyberte mezi nabídkou FLAT pro horké mléko a FOAM pro nadýchané jemné mléko. Položte na kávovar šálek a chvilku počkejte; požadovaný nápoj budete mít k dispozici ihned a budete naprosto ohromeni jeho jedinečnou a intenzivní chutí a mimořádně bohatou krémovou pěnou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: