LUNAFIT 7D ULTRAMAX ULTRAZVUKOVÝ Lifting pro omlazení a hubnutí Špičkový stroj na lifting

Kód: BC52
Neohodnoceno
Značka: Lunafit
145 000 Kč –31 %
gggg
145 000 Kč –31 % 99 995 Kč 82 640 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Profesionální ULTRAMAX 7D Lunafit ULTRAMAX pro omlazení a hubnutí-vysoce intenzivní cílený ultrazvuk! Lifting, Ultrazvukový lifting Lunafit ULTRAMAX je jednoznačně nejmodernějším a vyhledávaným neinvazivním omlazovacím ošetřením. Dokáže bezpečně as minimálními vedlejšími účinky řešit celkový lifting obličeje, krku a dekoltu. Nejen ochablé kontury, ale také vrásky. Pouze Lunafit ULTRAMAX se dokáže efektivně pohybovat hluboko ve tkáni, ve vrstvě SMAS, která se rozprostírá nad svalovým systémem celé obličejové oblasti. Ovlivnění této části má nejvýraznější vliv na výsledky ošetření. Působí v místě, kam se dosud dostávali jen plastičtí chirurgové při klasickém zákroku. Lunafit ULTRAMAX využívá regenerační schopnosti organismu a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrné tkáně.

Nově Vám po koupi zajistíme zaškolení, včetně zapojení a používání stroje, ať už pro domácí použití, nebo do klinik a salónů.

Výkon Průměrná cena energie v Česku Průměrná spotřeba energie za  proceduru v Kč
?  4,61 Kč / kwh  30 min / ?

Detailní informace

Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
Doručení objednávky po Praze do 60 minut - Liftago a Messenger.
Okamžitá expedice
Okamžitá expedice
Doručíme do 24h od objednání. Na adresu nebo výdejní místo.

Detailní popis produktu

Nově Vám po koupi zajistíme zaškolení, včetně zapojení a používání stroje, ať už pro domácí použití, nebo do klinik a salónů

Profesionální ULTRAMAX 7D MMFU pro omlazení a hubnutí-vysoce intenzivní cílený ultrazvuk! Ultrazvukový lifting Lunafit ULTRAMAX je jednoznačně nejmodernějším a vyhledávaným neinvazivním omlazovacím ošetřením. Dokáže bezpečně as minimálními vedlejšími účinky řešit celkový lifting obličeje, krku a dekoltu. Nejen ochablé kontury, ale také vrásky. Pouze Lunafit ULTRAMAX se dokáže efektivně pohybovat hluboko ve tkáni, ve vrstvě SMAS, která se rozprostírá nad svalovým systémem celé obličejové oblasti. Ovlivnění této části má nejvýraznější vliv na výsledky ošetření. Působí v místě, kam se dosud dostávali jen plastičtí chirurgové při klasickém zákroku. Lunafit ULTRAMAX využívá regenerační schopnosti organismu a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrné tkáně.

Lunafit ULTRAMAX – neinvazivní facelifting celého obličeje vč. vrchní části krku

revoluční neinvazivní technologie Lunafit ULTRAMAX, která byla vyvinuta ve spolupráci s americkými klinikami. Princip této technologie funguje na bázi zaměření frakční ultrazvukové sondy na konkrétní bod.

 

1,5 mm: vhodné pro lifting obočí a při očích

2,0 mm: speciální velikost, vhodné pro okolí očí, k odstranění vrásek v blízkosti úst


3,0 
mm: s timulace proliferace kolagenu

4,5 mm: používá se při SMAS, na lifting obličeje a odstranění vrásek


6,0 mm: vhodné pro dvojitou bradu, ruce, ke zpevnění těla


9,0 
mm: na břicho, nohy na zpevnění těla

13,0 mm: na břicho, hýždě na zpevnění těla
 

Trvání :  30 – 60 minut

Hospitalizace :  Není nutná.

Stav po zákroku :  Může přetrvávat nevýrazné zarudnutí a otok po dobu několika hodin. Citlivost v ošetřované lokalitě má přechodný charakter. Rekonvalescence není nutná.

 

Výsledný efekt:  Jediné ošetření nastartuje omlazovací proces. Bezprostředně po něm jsou jasně viditelné známky zlepšení stavu pleti jako vypnutí a pevnost. Následující 2-3 měsíce probíhá regenerační proces a výsledky se umocňují. Probíhá novotvorba kolagenu a zpomaluje se proces stárnutí. Benefit ošetření přetrvává po dobu 5 let.

Doporučení:  Ideální kandidát je žena nebo muž po 35. roce s ochablou pletí, která ztrácí pevnost. Velmi dobrých výsledků dosahujeme i při pokleslém obočí. Lunafit ULTRAMAX nenahrazuje chirurgický facelifting. Je alternativou pro všechny, kteří ho z různých důvodů odmítají.

Lunafit ULTRAMAX je dobře známý nejefektivnější, neinvazivní prostředek proti stárnutí, odstraňování vrásek, omlazování pleti a je široce vítán u klientů, téměř jako základní projekt v každém salonu.

7D Lunafit ULTRAMAX využívá nejnovější technologii MMFU.
-- V různých částech se používají různé metody zaostřování:
1. Tvář využívá metodu mikrozaostřování k zaostření na malou oblast a má vysoce účinný převodník, který může zajistit efektivní a stabilní energetický výstup; přesná úroveň, bezbolestná péče a pohodlí se výrazně zlepšily ;
2. Tělo si osvojí metodu makro-zaostření na shromáždění velké ohniskové oblasti, která dokáže rozpouštět tuk a rozkládat tuk efektivněji; energetická velikost tělesné sondy je osmkrát větší než v případě obličeje, která je zaměřena zejména na rozpouštění tuku vrstvením tuku.
Účinek je lepší než obyčejný Lunafit ULTRAMAX.

Frekvence kazet má 4 druhy frekvencí a používají se různé frekvence podle hloubky vrstvy pokožky. Efektivní a trvalý účinek. 
Udělali jsme test o originálním Lunafit ULTRAMAX a 7D Lunafit ULTRAMAX, prohlédněte si prosím video přílohu.
Porovnejte tedy originální stroj Lunafit ULTRAMAX, je efektivnější a bezbolestný.

na lifting obličeje: 1,0 mm 2,0 mm 3,0 mm, 4,5 mm
pro zeštíhlení těla: 6,0 mm, 9,0 mm, 13 mm
každá kazeta s 20 000 výstřely

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístroje EMSzero
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: