Navigační systém GPS Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 (010-01681-17) černá

Kód: GARMIN2
Neohodnoceno
Značka: Garmin
6 600 Kč –17 %
Snímek obrazovky 2021 07 20 v 17.48.36
6 600 Kč –17 % 5 498 Kč 4 544 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

navigační systém • doživotní bezplatné aktualizace map celé Evropy • 6,95" dotykový displej • rozlišení 1024×600 px • Asistent řazení do jízdních pruhů • dopravní upozornění • Bluetooth • Wi-Fi • hlasové ovládání • možnost propojení se zadní kamerou

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45

Pořiďte si kvalitní navigaci značky Garmin a už nikdy nezabloudíte. DriveSMART 61 patří do vyšší řady tohoto specialisty a kromě doživotně aktualizovaných map celé Evropy nabízí celou paletu funkcí, mezi něž patří i dopravní upozorněníAsistent řazení do jízdních pruhůnáhledy křižovatek ve fotorealistické podobě nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. Díky Bluetooth pak tento model disponuje možností propojení s chytrými telefony, takže nahradí i hands-free a zobrazí notifikace na SMS, hovor, maily atp.

Navigace je ale vybavena i Wi-Fi, abyste mohli získat aktualizace bez nutnosti připojování navigace k PC. Stejně tak je návykovou funkcínavigování aktivované hlasem a vždy dokonalý přehled budete mít se 6,95palcovým dotykovým displejem téměř bez rámečků. Označení T-D pak znamená, že součástí navigace je také přijímač dopravních informací z digitálního vysílání DAB+.

Po celé Evropě jako doma.

Podrobné mapy Evropy

Co je nejdůležitější u každé navigace? Přeci přesné a aktuální mapové podklady. Tento model proto nabízí mapy celé Evropy s možností možností bezplatných aktualizací několikrát ročně po celou dobu životnosti navigace.

Body zájmu

K dispozici jsou vlastní body zájmu, mezi něž patří například čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další. Kromě toho však Garmin spolupracuje i se službami Foursquare a TripAdvisor, takže se nabízí přímá cesta k různým hodnocením a recenzím od miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění

Pro ještě bezpečnější cestování a větší přehled můžete získat dopravní upozornění, kdy vás zvukově a hláškou může navigace varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami a podobně. Stejně tak upozorní i na dopravní kamery a měřené úseky, aby vám ušetřila starosti s pokutami. Navíc se ozve i po dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy, a doporučí odpočinek, přičemž dokonce i vyhledá vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy atd.).

Spolupráce s mobilním telefonem

Ještě více možností se vám otevírá po připojení telefonu přes Bluetooth. Následně se vám totiž na displeji mohou zobrazovat upozornění na příchozí hovory, SMS, maily nebo notifikace od aplikací. Navíc můžete navigaci použít i jako hands-free. Datové přenosy z mobilních telefonů pak poskytnou aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování. Díky funkci LiveTrack pak lze sdílet svou polohu a data z navigace s přáteli.

Wi-Fi

Aktuální mapové podklady získáte i bez toho, aniž byste museli navigaci připojovat k počítači. Když se připojíte na bezdrátovou síť Wi-Fi, navigace v případě dostupnosti upozorní na aktualizace a postará se i o jejich stažení.

Hlasové ovládání

Navigace vás bude doslova poslouchat na slovo. Už totiž ani není potřeba pracně a zdlouhavě vyťukávat cíl cesty, stačí jej jen vyslovit.

Garmin REAL DIRECTIONS

REAL DIRECTIONS je funkce, jejímž prostřednictvím vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů či krajinných dominant a podobně.

Propojitelnost se zpětnou kamerou

Navigace vám dokonce usnadní i parkování a couvání. Můžete ji totiž propojit s bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Po připojení se stane displejem, takže si všimnete naprosto každé překážky za automobilem a bude přesně vědět, kolik za sebou ještě máte místa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do Auta
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: