Canon EOS 6D Mark II tělo CZ DISTRIBUCE

Kód: FOT63
26 hodnocení
Značka: Canon
32 000 Kč –13 %
Canon EOS 6D Mark II tělo  CZ DISTRIBUCE
32 000 Kč –13 % 27 997 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Digitální jednooká zrcadlovka s obrazovým snímačem CMOS 26,2 MPx. Obrazový procesor DIGIC 7. Systém zaostřování díky 45 křížovým bodům AF, zrcadlový hledáček, 3“ dotykový otočný displej, blesk, řada režimů (portrét, krajina, sport, děti apod), videa ve Full HD kvalitě, vestavěná GPS, Wi-Fi, NFC a Bluetooth. Rozměry 144 x 110,5 x 74,8 mm. Hmotnost cca 765 g. Mimořádná odolnost proti prachu a vodě.

NOVÉ-2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canon EOS 6D Mark II, tělo

Canon EOS 6D Mark II, je fotoaparát, který je určen pro ty, kteří milují rychlost, jedinečnost a zároveň si chtějí uchovat kvalitní památku ze všech jedinečných chvil anebo pro ty, kteří se chtějí vydat na profesionální dráhu a vytvářet ambiciózní projekty.

Díky své rychlosti a přesnosti se jednoduše stává ideálním parťákem pro snímání sportu a akčních scén, zatímco jeho schopnost fotografování za slabého osvětlení a vestavěný systém GPS představují skvělou volbu pro fotografování na cestách. Na cestách pak také jistě oceníte kvalitní konstrukci fotoaparátu, která snadno odolá nepříznivému počasí, vodě i prachu, takže nebudete nikdy a nikde omezeni ve výkonu.

Nejpokročilejší obrazový procesor DIGIC 7, snímač s rozlišením 26,2 miliónů pixelů a automatické zaostřování se systémem Dual Pixel CMOS AF – to vše s cílem nabídnout vám pohotové použití a užasnou kvalitu fotografií i filmů ve Full HD rozlišení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý pro zachycení spontánních okamžiků

Fotoaparát je vhodný pro zachycení všech rozhodujících okamžiků a to nejen zásluhou výkonného procesoru DIGIC 7, ale také zásluhou rychlého snímání až 6,5 snímků za sekundu s plným automatickým ostřením a expozicí. Tyto dovednosti tak můžete skvěle zúročit při sportovních utkáních nebo u akčních snímků.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezstarostné používání

I přes své kompaktní rozměry vás fotoaparát překvapí svou převratnou konstrukcí, která je opatřena řadou těsnění, která ji chrání před vnikáním prachu a vlhkosti, takže máte zaručeno používání fotoaparátu téměř za všech okolností – a to i v opravdu náročných podmínkách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

45bodové širokoplošné automatické zaostřování

Fotoaparát disponuje 45 zaostřovacími body, které vám umožní sledovat rychle se pohybující objekty a při fotografování zajistí opravdu precizní zaostření. Každý z těchto bodů je křížový, tzn., že se dokáže rychle a přesně zaměřit na detail jak ve vodorovném tak i ve svislém směru. Dokážete tak chytit jakékoliv prchavé okamžiky a to s precizním načasováním.

Velký hledáček

Fotoaparát je také vybaven velkým hledáčkem s pětibokým optickým hranolem, který vám poskytne mimořádně jasný pohled na svět a s kterým snadno navážete s fotografovanými objekty přirozený vztah, takže vaše fotografická tvorba bude mnohem instinktivnější a přirozenější.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kreativní videozáznamy

Natáčejte úžasná videa s unikátním filmovým vzhledem i atmosférou ve vynikající kvalitě záběrů s Full HD rozlišením. Navíc systém Dual Pixel CMOS AF zajišťuje přesné sledování objektů tak, aby zůstávaly neustále ostré bez rušivých a náhlých změn roviny zaostření. S Canon EOS 6D Mark II máte vždy jistotu dokonalých záběrů v libovolných situacích, které jsou podpořeny i zabudovanou 5osou stabilizací.

Otočná obrazovka

Dotykový LCD 3“ displej umožňuje vyklopení a otočení do libovolného směru, což je perfektní pro focení z obtížných úhlů, směrů nebo z blízkosti země.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Wi-Fi, Bluetooth, NFC a určení polohy

Všechny pořízené snímky můžete ihned sdílet díky vestavěné Wi-Fi a podpoře technologie Bluetooth. Díky vestavěné Wi-Fi konektivitě se přenos a ukládání fotografií či filmů stane rychlou a jednoduchou činností. Model také podporuje komunikaci i na krátké vzdálenosti díky technologii Bluetooth a NFC, která vám umožní propojit fotoaparát například s vaším chytrým telefonem.

Během fotografování pak navíc získáte snadno a rychle podrobné informace o vaší poloze díky vestavěnému systému satelitní navigace GPS. Tento systém přesně určí údaje o zeměpisné délce a šířce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Obrazový snímač CMOS 26,2 MPx o velikosti 35,9 x 24,0 mm s integrovaným čistícím systémem EOS. Obrazový procesor DIGIC 7. Systém zaostřování díky 45 křížovým bodům AF s výjimečnou citlivostí. Elektronicky řízená štěrbinová závěrka. Zrcadlový hledáček. 3“ dotykový otočný displej TFT Clear View II s pozorovacím úhlem 170°. Blesk, řada režimů (portrét, krajina, sport, děti apod), videa ve Full HD kvalitě, 28 uživatelských funkcí, inteligentní polohový senzor, vestavěná GPS, histogram. Fotoaparát podporuje Wi-Fi, NFC a Bluetooth technologii. Rozhraní: USB Hi-Speed (USB 2.0), HDMI typu C. Podpora přímého tisku, PictBridge. Podpora paměťových karet. Dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E6N. Bateriový grip BG-E21. Rozměry 144 x 110,5 x 74,8 mm. Hmotnost cca 765 g. Mimořádná odolnost proti prachu a vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: