C-TECH Echion, CZ/SK

Kód: 9399
Neohodnoceno
Značka: C-TECH
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2019

Herní klávesnice se stylovým designem, mechanická, kovové šasi, podsvícení kláves, USB, anti-ghosting, nastavitelná makra, 1,8 m opletený kabel, CZ/SK rozložení kláves.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Echion

Echion je novým přírůstkem herních klávesnic značky C-TECH a má obrovské ambice. Jedná se totiž a špičkovou herní mechanickou klávesnici, která Vás svými možnostmi a parametry opravdu dostane. ECHION byl navržen pro všechny hráče, kteří vyžadují pouze to nejlepší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tělo

Díky kovovému tělu je provedení klávesnice opravdu bytelné a kvůli její váze dosahující téměř 1,5kg je její stabilita na stole neskutečně vysoká - drží jako přibitá! S konstrukcí tohoto typu opravdu nemusíte mít strach, že byste klávesnici ublížili, je konstruována na dlouholetou životnost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesy

Jedná se mechanickou klávesnici, v níž jsou použity lineární spínače Kailh RED. Tyto spínače se stávají stále populárnějšími a začínají je využívat přední světoví výrobci herních zařízení. Ty se vyznačují střední aktivační silou a "netrpí" neduhem jiných mechanických spínačů, kterým je vysoká hlasitost stisku. Full anti-ghosting je naprostou samozřejmostí, klávesnice dokáže zaznamenat všechny klávesy stisknuté současně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podsvícení a software

Klávesnice má RGB LED diody, které jsou individuálně ovladatelné skrze dodávaný software. Co to pro Vás znamená? Neomezené možnosti nastavení podsvícení! Pro každou klávesu zvlášť můžete nastavit jinou barvu, případně danou klávesu vůbec nerozsvítit. V kombinaci s různými světelnými efekty, které software nabízí, umí být výsledek fascinující. V již zmíněném software se provádí všechny úpravy Vaší klávesnice a to nejen úpravy podsvícení. Software obsahuje i makro editor, ve kterém si můžete nahrávat vlastní makra, která mohou být následně přiřazena jakékoliv klávese. Díky podporovaným profilům nemusíte mít obavy nadefinovat svá makra opravdu na jakoukoliv klávesu, protože při hraní her si zvolíte profil, jaký zrovna budete potřebovat. V kombinaci se softwarem se pro Vás ECHION stane skutečnou zbraní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

C-TECH Echion je mechanickáherníklávesnice se stylovým designem. Pro opravdovou bytelnost má kovovéšasi. Nabízí libovolně nastavitelné podsvíceníkláves, díky nastavitelnýmmakrům. Pro zajištění té nejlepší odezvy při rychlém mačkání kláves má klávesnice plný anti-ghosting. K počítači se připojuje pomocí 1,8 m opleteného kabelu zakončeného USB konektorem. CZ/SK rozložení kláves. Její rozměry činí 481 x 194 x 43 mm při hmotnosti 1450 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: