Revogi Melody light

Neohodnoceno
Značka: Revogi

Revogi Melody Light je LED žárovka s integrovaným reproduktorem, kterou můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu. Po nainstalování mobilní aplikace můžete světlo žárovky jakkoliv měnit. Na výběr je nespočet barevných variant a u každé z nich navíc nastavujete intenzitu osvětlení. Kromě nastavování barvy světla, které bude nejlépe vyhovovat vaší aktuální náladě, je další silnou vlastností Revogi Melody Light možnost vytváření časových plánů. Velmi jednoduše třeba nastavíte, aby se světlo po určité době automaticky vypnulo, nebo naopak rozsvítilo. Díky podrobnějšímu plánování je možné určovat i to, aby světlo místo klasického vypnutí postupně pohasínalo. Světlo tak využijete například jako pomocníka při usínání dětí, které se bojí potmě, ale jakmile usnou, je už rozsvícené světlo zbytečné. Druhou oblastí, kterou s Revogi Melody Light využijete je přehrávání hudby. Velmi jednoduše si můžete přehrávat skladby uložené ve vašem telefonu, ale stejně tak bude žárovka přehrávat sklady z hudebních služeb Spotify, Apple Music, Google Play Music či Youtube. Nalaďte se doma na romantickou notu, spusťte vaši oblíbenou hudbu, doplňte ji barvou a v klidu relaxujte.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.02.2024
Možnosti doručení
Kód: AA6129
2 000 Kč –50 % 995 Kč 822 Kč bez DPH
Revogi Melody light
Neohodnoceno
Značka: Revogi
Snímek obrazovky 2023 08 21 v 16.57.15
2 000 Kč –50 %

Proměňte svou lampu na reproduktor

Revogi Melody Light je LED žárovka s integrovaným reproduktorem, kterou můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu. Po nainstalování mobilní aplikace můžete světlo žárovky jakkoliv měnit. Na výběr je nespočet barevných variant a u každé z nich navíc nastavujete intenzitu osvětlení.

Kromě nastavování barvy světla, které bude nejlépe vyhovovat vaší aktuální náladě, je další silnou vlastností Revogi Melody Light možnost vytváření časových plánů. Velmi jednoduše třeba nastavíte, aby se světlo po určité době automaticky vypnulo, nebo naopak rozsvítilo. Díky podrobnějšímu plánování je možné určovat i to, aby světlo místo klasického vypnutí postupně pohasínalo. Světlo tak využijete například jako pomocníka při usínání dětí, které se bojí potmě, ale jakmile usnou, je už rozsvícené světlo zbytečné.

Druhou oblastí, kterou s Revogi Melody Light využijete je přehrávání hudby. Velmi jednoduše si můžete přehrávat skladby uložené ve vašem telefonu, ale stejně tak bude žárovka přehrávat sklady z hudebních služeb Spotify, Apple Music, Google Play Music či Youtube.

Nalaďte se doma na romantickou notu, spusťte vaši oblíbenou hudbu, doplňte ji barvou a v klidu relaxujte.

 

Specifikace: LTW311

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí spotřebiče
Záruka: 2 roky (1 rok IČ)
Typ produktu: Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: