LUNAFIT

🎁🎉MEGA SOUTĚŽ A VÝZVA ZAČÍNÁ 🎀😀 Vyhraj iPhone 11 a mnoho dalšího.. 

 
💪💪 Za 60dní břišáky jak buchtičky 💪💪 Jestli ne, tak 🏋️‍♂️🏋️‍♂️
 
Soutěž probíhá na Facebooku a Instagramu 
 
 
1. CENA 🏋️‍♂️ 4x procedura na STROJI HIFEM v hodnotě přes 20.000,-Kč 🏋️‍♂️
2. CENA 📱 Telefon Apple iPhone 11 64GB - PŘEDVÁDĚCÍ 📱
3. CENA 📞 Nová Sluchátka Apple EarPods Lightning 📞

V nejbližších měsících budeme společně s Firmou DIGIFIT otevírat novou provozovnu.

Název nové provozovny a společnosti se bude jmenovat LUNAFIT

LUNAFIT - Nová společnost, která se bude starat o Váš krásný vzhled a zdraví. Zákazníci budou moci osobně vyzkoušet naprosté novinky, které se týkají zpevnění postavy, ošetření pleti, celulitidy, povislých svalů a prostě všeobecné krásy, jak vypadat krásně, přirozeně a zdravě. Bude to takový malý SALON KRÁSY a VŮNÍ, tak se na Vás moc těšíme

Protože: "KRÁSNÍ JSME, ALE JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ BÝT JEŠTĚ MŮŽEME". A o to se již postará LUNAFIT

Takže vlastně LUNAFIT bude vlastně takový vedlejší projekt od společnosti DIGIFIT

 

Pro začátek jsme pro Vás připravili velmi zajímavý projekt a tím bychom Vám chtěli představit něco opravdu vyjímečněho. Jedná se o stroj EMS , který se vlastně postará neinvazivně o Vaše svaly. Zpevní je, aniž byste museli nějak dřít v posilovně, navíc ke zpevnění nejsou potřeba žádné operace, žádné drastické zákroky, diety atd. Stačí proste pár procedur do měsíce po 30ti minutách a za pár týdnů budete mít pevné svalstvo, tak, že jste o tom ani nesnili. To je jen pro začátek, než se vše připraví na otevření nové provozovny.

Zatím tu tedy máme pro Vás počáteční soutěž a výzvu

🎁🎉MEGA SOUTĚŽ A VÝZVA ZAČÍNÁ 🎀😀 Vyhraj iPhone 11 atd.
 
💪💪 Za 60dní břišáky jak buchtičky 💪💪 Jestli ne, tak 🏋️‍♂️🏋️‍♂️
 
Soutěž probíhá na Facebooku a Instagramu 
 
 
1. CENA 🏋️‍♂️ 4x procedura na STROJI HIFEM v hodnotě přes 20.000,-Kč 🏋️‍♂️
2. CENA 📱 Telefon Apple iPhone 11 64GB - PŘEDVÁDĚCÍ 📱
3. CENA 📞 Nová Sluchátka Apple EarPods Lightning 📞
 
👍 Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí jen
 
A.) ✅ Sdílet soutěž na své stránce.
B.) ✅ Dát like přispěvku, nebo stránce DIGIFIT.cz 👍
C.) ✅ Napsat, zda se také potýkáte s nadváhou, či máte s postavou
          jiný problém a chtěli byste to třeba zkusit změnit A JAK? 🫶
 
Tím se dostáváte do slosování o ceny od společnosti DIGIFIT.cz
🥰 Losování proběhne on-line přes stránky DIGIFIT.cz za 60dní.
📺 Navíc můžete sledovat, jak se Michalovi daří, zda svůj cíl zvládá.
✍️ Postupně pro Vás budeme připravovat informace, videa a obrázky právě o UNIKÁTNÍM STROJI S TECHNOLOGIÍ HIFEM, který za tímto vším stojí a budete mít brzy možnost si ho vyzkoušet.
 
Zde už začíná příběh, který právě připravuje na naší novinku v oblasti cvičení, hubnutí, zpevnění svalstva a prostě přípravy na plavkovou sezonu. Kdo by chtěl se projektu zůčastnit a stroj vyzkoušet, ještě než se uvede do provozovny a do prodeje, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme podrobnosti:
 

Nyní už Michalův příběh : 

 

Chtěl bych se nejprve představit. Jmenuji se Michal

Nejsem zrovna jeden z nejhubenějších lidí, tedy spíše jsem nebyl.

Mám 170cm a ještě před 2,5 lety jsem vážil 110kg a měl nezpevněné svalstvo. Pohled hrozný. Celý život jsem se snažil držet různé diety, ale vždy to bylo buď, že jsem to nezvládl psychicky, nebo fyzicky, nebo zde byl klasický jo-jo efekt.

Ale před 2 lety zpět jsem byl na dovolené v Dubaji. Mám tam kamaráda Mohameda (umí Česky) a ten měl asi 2 roky zpět při výšce 175cm skoro 120kg. Já za ním přijel a neuvěřil jsem vlastním očím. On nejen, že má necelých 85kg, ale také má vyloženě vysportovanou postavu.

Samozřejmě moje první otázka byla, jak to zvládl? Shodit 35kg a ještě k tom u si vysportovat postavu, navíc když tam dělá v práci denně 12hodin skoro 7dní v týdnu?

Řekl mi následující

  • Na hubnutí byla samozřejmě upravená strava. Hodně bílkovin, málo sladkého atd atd.
  • Více pohybu, začal dělat i v terénu a tím pádem se více pohyboval.
  • Jednou týdně navštěvoval posilovnu.

No zde jsem se zastavil a říkám, že takhle vypracovaný nemůže být po chození do posilovny jednou týdně. Řekl mi, že mám pravdu, že má k dispozici jednou týdně stroj na zpevnění svalů. Já jsem spíše skeptik na tyhle věci, ale on pokračoval ve vyprávění.

Po měsíci (4 ošetření za měsíc) jsem zkusil chodit na stroj 2x týdně, K tomu chodil do posilovny již jen jednou za dva týdny. No posledních půl roku chodí na stroj 8x do měsíce a k tomu do fitka2-4x do měsíce, dle času. Na stravu plnou bílkovin si zvykl a sladké atd. mu už moc nechybí.

 

No a v ten moment jsem si vzpomněl na kamaráda, že vlastně on je vysportovaný a také nestíhá tak často posilovnu. On vlastně chodil 4x do měsíce a později 8x do měsíce na nějaký stroj. No letos jsem byl v Dubaji znovu za ním a cílem bylo hlavně zjistit o jaký stroj jde, co vše zvládá, co umí a jak je možné, že i bez pohybu je prostě pevný a s kilama mu nejde dolů i svalstvo.

Tady začíná ta druhá část

Proč jsem se vlastně rozhodl s mým příběhem podělit. Od návštěvy Dubaje jsem se opravdu snažil. Držel jsem se nejíst sladké a pomohla mi k tomu i moje paní doktorka, která mi našla vysoký cholesterol, vysoký tlak a také jsem měl covid proležený v nemocnici, právě kvůli obezitě. No dokázal zhubnout ze 112kč kg na 102kg. No jo, ale jak jsem psal, poslední kila už nebyl tuk, ale začalo upadat svalstvo. I když stále "pravidelně" do posilovny chodím, tak prostě zdaleka nevypadám tak vysportovaně a v klidu, jako můj Dubajský kamarád. Takže s pocitem, že jsem zvládnul sice zhubnout, jsem hledal jak ještě zpevnit svaly, které i po docela rychlém zhubnutí celkem opadly.

No a právě v tu dobu co jsem byl na dovolené měl Muhamed svoje ošetření na stroji, který zpevňuje svalstvo. No když jsem ho viděl, jak pohodlně leží na lehátku, k tomu si čte knížku a za půl hodiny vstane nabitý jak puška, tak jsem byl překvapen a říkám, že to musím zkusit také. No, ale hned první věc, co mě odradila byla cena. Jedno půlhodinové ošetření stojí 1800 Dirhamů. To je na koruny asi 12500Kč. Vytřeštil jsem oči a říkám si, tak jako vypadá dobře, chci to zkusit, ale za ty peníze do toho nejdu. Přeložil jsem si veškerý manual a tam bylo napsáno, že jde o jediný druh stroje, který mění tuk na svalstvo. To byla další věc, která mi neseděla, že něco takového může vůbec existovat. Abych to shrnul. Kamarád měl permanentku a již po docela dlouhou dobu a tak se mi po všech bonusech podařilo dostat na stroj dokonce na hodinu a to za cenu 9500Kč a to na 2x dvě partie. Břicho a ruce a pak zadek a stehna. Prvně chci říct, že těchto peněz nelituji ani v nejmenším. To jak jsem se cítil, navíc jsem se v obvodu měřil před a po ošetření a zmizeli mi z obvodu 2cm jsem nechápal. Ten stroj je opravdu revoluční. Říkám si. No to je sice skvělé, ale já chci za týden další ošetření 😊. Jak to udělat? Pídil jsem se všude možně, jak se stroj jmenuje, kdo ho vyrábí, zda má a jakou má certifikaci, jestli třeba i neškodí. Sice tam Vám stroj popíšou, ale v tom AJ jazyce tak zdatný nejsem. No a našel jsem.

Okamžitě jsme ještě v Emirátech firmu kontaktovali a domluvili se, že si necháme stroj dovézt do České republiky. Hold vyšší cena stroje se odráží opravdu na té jedinečnosti stroje a hlavně to, že ten stroj opravdu funguje. Dohodli jsme se s firmou Digift, sídlící V Praze 4 na Chodově, že si necháme stroj přivézt tam a že pro Vás začneme stroj společně testovat, abychom Vám mohli pak případně také s tímto problémem pomáhat.

Sledujte tedy náš příběh, budu stroj testovat přímo na sobě, zkusil jsem ho a je úžasný. Ležíte a přitom posilujete. Ale posilujete půl hodiny tak, jako byste chodily 2 měsíce bez přestávky v kuse do posilovny. Takže sice stroj budu na sobě testovat, ale přitom u toho budu i odpočívat, což je až neuvěřitelné spojení. Pokud všechno dopadne dobře, stroj se osvědčí, tak máme slíbenou exklusivní smlouvu s výrobcem a budeme moci stroj i prodávat (ta cena zatím žádná sláva), nebo Vám nabídneme sami ošetření, ale samozřejmě za trochu jinou cenu, než jsem platil já v Dubaji. To se nebojte.

Nejdůležitější věc:

Přístroj je plně neinvazivní, po ošetření jsem vstal z lehátka a šel do města.

Ošetření mě vůbec nebolí, nastavím si výkon na takovou intenzitu, která mi je příjemná. Nikdy mi nesmí být přístroj nepříjemný.

Já se po ošetření cítil spíše nabuzený a chtělo se mi rovnou do práce 😊.

Přístroj má veškeré certifikáty a to jak lékařské, schváleno a dokonce i doporučeno lékařskou komorou.

Mě například před ošetřením boleli trochu záda, ale po ošetření pánve to úplně přestalo, takže se přístroj doporučuje i lidem s namoženými svaly a příprava k lepšímu výkonu.

Přístroj má hlavně i CE certifikát, který označuje výrobky, které vyhovují právním předpisům Evropské unie, a tak se mohou volně prodávat na evropském trhu. Tím, že na svůj produkt výrobce připojí označení CE prohlašuje, že tento výrobek je v souladu se všemi právními požadavky na toto označení, a tudíž se může prodávat a používat v celém Evropském hospodářském prostoru.

Tak teď už jen držte palce. Budeme doplňovat vždy po nějaké krátké době fotky, videa a popis jak přístroj funguje, jak se po ošetření cítím, zda mi zpevňuje svalstvo a jak vlastně i proces vypadá, abyste věděli o čem to vlastně je. 

Děkujeme tedy za sledování a začínáme:

Zde jsem já Michal. Z této váhy 112kg vlastně vše začíná. Vidíte sami, že potřeba se sebou něco dělat je na tom pravém místě. Tak proto se toho nebojte a kdo chce, může jít do toho klidně se mnou. Už ani to strašidlo se na mě nemohlo koukat  🙂

20210724_200315 5

9 7 6