O nás

   

DIGIFIT-logo1

Jsme firma s dlouholetou tradicí v oboru elektro a výpočetní technika. Naše zaměření je na výpočetní elektroniku a drobné příslušenství. Naším hlavním oborem jsou notebooky, stolní počítače, fotoaparáty, mobilní telefony a ostatní "černá" elektronika. Zabýváme se prodejem nové a předváděcí techniky všeho druhu. Nabídku neustále rozšiřujeme a tak do našeho katalogu přibývají i další kategorie z řad domácích pomocníků a zábavy. Naše portfolio rozšiřujeme každý den a tak se máte vždy těšit na nové nabídky a produkty. 

Technická podpora je srdcem naší práce.  Pokud si nevíte rady, nebo potřebujete poradit. Zavolejte nám, budeme se vám věnovat tak dlouho, jak jen bude potřeba. Můžete využít telefonní spojení +420 606 221 220, nebo email info@digifit.cz popřípadě online poradnu na našem chatu. 

Osobní přístup je základní stavební kámen společnosti, snažíme se s každým zákazníkem udržovat přátelské vztahy a vytvořit nabídku služeb přímo na míru. Snažíme se pro vás vytvořit rodinné prostředí, proto si u nás můžete sednout, dát občerstvení nebo čerstvé kávu a pobavit se s námi o svých představách. Najdete nás na Krejnické 2021, Praha 11-Chodov. Otevřeno máme každý pracovní den od 9:30 do 18:00.