O nás

   

DIGIFIT-logo1ggpc2

 

Původní název společnosti GGPC vznikl před několika lety spojením jména Gassenbauer a oborem, kterým se zabýváme, tedy prodejem výpočetní techniky.

Postupem času jsme nabídku rozšiřovaly o služby, příslušenství a mobilní telefony a další elektroniku. Naším motem se stalo "ELEKTRO S OSOBNÍM PŘÍSTUPEM" 

Abychom našim stálým i novým zákazníkům mohli poskytnout maximální komfort a služby rozhodli jsme se pro nové jméno naší společnosti. Jméno DIGIFIT vystihuje naše zaměření i rozšířený sortiment včetně služeb, které poskytujeme v nejvyšší možné kvalitě. Při výběru jména jsme se snažili vymyslet vystihující a lehce zapamatovatelnou kombinaci slov v názvu obchodu. 

Naleznete u nás široký sortiment nových, předváděcích a repasovaných notebooků a stolních počítačů. Nejprodávanějších mobilních telefonů značek APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, NOKIA a mnoho dalšího.. 

Služby, které jinde nenajdete. Takové se vám snažíme nabízet v maximální možné kvalitě. Rozšíření nad rámec základní konfigurace na přání zákazníka platí především u notebooků a stolních počítačů. U nás na nic čekat nemusíte, zboží je připravené ihned. 

Technická podpora je srdcem naší práce.  Pokud si nevíte rady, nebo potřebujete poradit. Zavolejte nám, budeme se vám věnovat tak dlouho, jak jen bude potřeba. Můžete využít telefonní spojení +420 606 221 220, nebo email info@digifit.cz popřípadě online poradnu na našem chatu. 

Osobní přístup je základní stavební kámen společnosti, snažíme se s každým zákazníkem udržovat přátelské vztahy a vytvořit nabídku služeb přímo na míru. Snažíme se pro vás vytvořit rodinné prostředí, proto si u nás můžete sednout, dát občerstvení nebo čerstvé kávu a pobavit se s námi o svých představách. Najdete nás na Krejnické 2021, Praha 11-Chodov. Otevřeno máme každý pracovní den od 9:30 do 18:00.