Niceboy Oryx X410 Epic, černá CZ DISTRIBUCE

Značka: Niceboy

Sluchátka pro hry, poslech hudby i sledování filmů. Virtuální prostorový 7.1 zvuk. Odnímatelný mikrofon. Ovládání na kabelu. Stylové LED osvětlení. Připojení pomocí USB 2.0 konektoru. Ergonomický design. Otočené a uzavřené mušle. Pohodlí a super izolace zvuku. Nastavitelný hlavový most. Odolná duralová konstrukce. Měkké a pohodlné náušníky z PU kůže. Opletené kabel o délce 2,1 m.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
Kód: ZN15
1 650 Kč –41 % 969 Kč 801 Kč bez DPH
Niceboy Oryx X410 Epic, černá CZ DISTRIBUCE
Značka: Niceboy
Snímek obrazovky 2021 06 09 v 17.10.46
Nové
1 650 Kč –41 %

Sluchátka Niceboy ORYX X410 Epic

Sluchátka Niceboy ORYX X410 Epic vás vtáhnou do děje hry svým virtuálním prostorovém 7.1 zvukem. Tak jděte celou svou myslí i tělem na bojiště. Získáte tak skvělou výhodu – uslyšíte každý výstřel, každé šustnutí – lépe tak odhalíte polohu nepřítele a dostatečně se na něj připravíte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní vlastnosti

  • Virtuální prostorový 7.1 zvuk
  • Odnímatelný mikrofon
  • Ovládání na kabelu (hlasitost, mikrofon, skladby, podsvícení)
  • Stylové LED osvětlení
  • Připojení pomocí USB 2.0 konektoru
  • Ergonomický design
  • Otočné a uzavřené mušle pro pohodlí a dokonalou izolaci zvuku
  • Nastavitelný hlavový most s odolnou duralovou konstrukcí
  • Měkké a pohodlné náušníky z PU kůže
  • Opletený kabel o délce 2,1 metru

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prostorový zvuk

Svištění kulek. Blížící se nebezpečí. Realistické výbuchy. Pokud si tohle všechno přejete zažít, jste na správné adrese. Sluchátka Niceboy vás dostanou svým ohromujícím prostorovým 7.1 zvukem. Jsou vybavena 50 mm měniči, které zaručují dokonalou kvalitu zvuku, řádnou dynamiku a široký zvukový rozsah.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odnímatelný mikrofon

Součástí sluchátek je také odnímatelný mikrofon, který zaručuje čistý přenos vašeho hlasu. Vaše domluvy se poslu hráči tak nebude nic rušit a vždy si budete rozumět. Pokud ale s nikým hovořit nepotřebujete a chcete jen odpočívat u filmu nebo své oblíbené hudby, mikrofon jednoduše sejměte, aby vám nepřekážel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sedí, netlačí a izolují

Ruší vás zvuk okolí, když se potřebujete stoprocentně soustředit? Hrajete celou noc, takže podmínkou pro sluchátka je nízká hmotnost a maximální pohodlí? ORYX 410 Epic vám takový komfort dopřejí – mají uzavřené koženkové náušníky s vyváženým přítlakem, díky němuž sluchátka umí tlumit zvuky okolí, ale zároveň netlačí ani při dlouhém hraní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Sluchátka pro hry, poslech hudby i sledování filmů. Virtuální prostorový 7.1 zvuk. Odnímatelný mikrofon. Ovládání na kabelu. Stylové LED osvětlení. Připojení pomocí USB 2.0 konektoru. Ergonomický design. Otočené a uzavřené mušle. Pohodlí a super izolace zvuku. Nastavitelný hlavový most. Odolná duralová konstrukce. Měkké a pohodlné náušníky z PU kůže. Opletené kabel o délce 2,1 m.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka a mikrofony
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: