Withings Move ECG - Black

Kód: AWATCH18
3 hodnocení
Značka: Withings
ZDARMAZDARMA 3 900 Kč –33 %
Snímek obrazovky 2021 08 06 v 16.15.38
3 900 Kč –33 % 2 598 Kč 2 147 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Chytré analogové hodinky v nadčasovém designu. Vhodné pro podrobné měření zdravotní kondice včetně zjištění AFib. Bez displeje, sledování výsledků v aplikaci Health Mate. Sledování aktivity 24/7. Kroky. Spálené kalorie. Analýza spánku – hluboké a lehké fáze, přerušení. Extra dlouhá životnost baterie – až 18 měsíců. Integrovaný GPS modul – vzdálenost, nadmořská výška, rychlost a trasa. Vodotěsnost 5ATM. Prvotřídní materiály. Stylový design.

NOVE-OK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Withings Move ECG

První analogové hodinky na světě s vestavěným elektrokardiogramem k detekci fibrilace síní - ať jste kdykoli. To jsou hodinky Withings Move ECG. Vypadají jako klasické analogové hodinky, ale svými funkcemi a možnostmi využití předčí i zdánlivě kvalitnější sportovní hodinky na našem trhu.

  • Sledování aktivity 24/7
  • Životnost baterie až 18 měsíců
  • Analýza spánku
  • Odolnost vůči vodě do 50 metrů
  • Připojitelná data o poloze – Connected GPS – vzdálenost, tempo

 

 

EKG – snadný způsob měření

Pokud cítíte bušení srdce nebo nepravidelný srdeční rytmus, jednoduše stiskněte postranní tlačítko a prst položte na rámeček. Za 30 sekund je vaše lékařské EKG připraveno. EKG můžete nahrávat s telefonem v blízkosti nebo bez něj - data mohou být uložena v hodinkách až do další synchronizace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Okamžitá detekce AFib

Hodinky Move ECG jsou skvělé pro detekci fibrilaci síní – Afib, což je nejčastější porucha srdečního rytmu. AFib může vést k srdečnímu selhání a předpokládá se, že je odpovědný za až 30% mrtvic.

Aplikace Health Mate vám poskytne okamžitou analýzu vašeho srdečního rytmu a řekne vám, zda vypadá normálně nebo vykazuje známky AFib. Pokud jsou zjištěny příznaky, aplikace vám doporučí kontaktovat svého lékaře.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sportujte, žijte

Choďte, běhejte, plavejte – žijte. Protože i to ovlivňuje vaše srdce! Hodinky Move ECG automaticky zaznamenávají vaši aktivitu. Dlouhým stisknutím postranního tlačítka také můžete spustit trénink, kdy se bude díky GPS ve vašem telefonu a dalším funkcím zaznamenávat vzdálenost, zdolaná výška a trasa – do přehledné aplikace Health Mate. Zde můžete sledovat své trendy a postupné zlepšování.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobře spěte

Pokud budete nosit hodinky do postele, budou automaticky sledovat skóre lehkého a hlubokého spánku, trvání a kvalitu spánku.

  • Každý den díky skóre zjistíte, jaká byla vaše noc.
  • Hodinky automaticky detekují spánek.
  • Funkce tichého alarmu je připravena vás zbudit jemnými vibracemi v optimálním čase.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Analogové hodinky a sportovní tracker v jednom. Měření EKG a síňové fibrilace AFib. Voděodolnost do 50 metrů. Výdrž baterie až 12 měsíců. Neomezené úložiště dat o cvičení s Withings účtem. Úložiště až pro 5 dní záznamu bez synchronizace. Záznam běhání, plavání, chůze a spánku. Data o poloze, Connected GPS, vzdálenost a tempo. Výškoměr – měření vystoupaných pater.

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÉ HODINKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: