Windows 11 Pro

Kód: 996N48K49
1 hodnocení
Značka: Microsoft
1 498 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2022
Možnosti doručení

Licence pro Windows 10 Pro, je licence kterou od nás obdržíte elektronicky. A to buďto na faktuře či pořízením digitálního snímku do vašeho emailu.
+ Licenční štítek slouží k aktivaci Windows 10 Pro i k možnému upgradu z verze Home.
+ Výhoda licenčního štítku je legitimní aktivování zařízení se systémem Windows pro domácí i firemní užití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Licenční štítek je legitmní verzí Windows 7 Pro, tímto originálním štítkem lze aktivovat i Windows 10 Pro - či provést upgrade z licence Windows 10 Home. Jedná se zcela o legální a microsoftem podporovaný upgrade. 

+ Není potřeba instalovat Windows 7 / stačí pouze nainstalovat a nebo již mít nainstalované Windows 10 Pro/Home které čekají na aktivaci. Licenční štítek jednoduše opíšete do pole pro licenční kód. 

+ Licence lze využít pro domácí i firemní počítače, lze jej tedy zakoupit do firmy ve větším počtu kusů. 

+ Licence vás vyjde o několik tisíc korun levněji.

+ S licencí se můžete klidně vrátit na starší verzi operačního systému. 

 

Jakým způsobem lze obdržet licenci ? 

Tou nejjednodušší. Stačí udělat objednávku zaplatit ji kartou či převodem a licenci obdržíte přímo na faktuře do několika minut a to i ve větším počtu. V případě vašeho zájmu můžeme licenci ofotit a zaslat vám originální digitální soubor do email, v tomto případě uveďte tuto skutečnost do poznámky. 

 

Pokud používáte starší verzi operačního systému a nebo chcete jen získat a nebo si vytvořit medium s instalačními soubory navštivte tuto stránku a stáhněte si nejauktualnější verzi systému. Nástroj vám pomůže vytvořit instalační DVD nebo USB flash disk. 

https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10ISO

 

Licence je prodávána vždy legální cestou podle soudního dvora ve znení : 

"Soudní dvůr Evropské unie svojí interpretací evropské směrnice 2009/24/EC dal jasně najevo, že software je možné přeprodat bez ohledu na to, zdali jej původní nabyvatel zakoupil na datovém nosiči nebo stáhl z Internetu. Jinými slovy: jakákoliv kopie softwaru, u které došlo k vyčerpání práv, může být prvním nabyvatelem prodána dalšímu nabyvateli."

 

 

Windows 10 Pro - hmotná licence

Moderní operační systém pro podnikání

Windows 10 Pro je přímo určen obchodníkům a podnikatelům, kteří chtějí využívat nejnovější vymoženosti ze světa softwaru pro dobro své společnosti. Operační systém umožňuje kromě rychlejší a finančně méně náročné správě dat také zvýšenou bezpečnost systému. Tyto možnosti umožňují uživateli časově nenáročnou a příjemnou práci, ale také prostor pro zábavu.

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Windows 10 představuje odpovědného digitálního obchodního partnera, který vám pomůže projekty úspěšně dotahovat do konce - a to příjemným a bezpečným způsobem. Pomocí funkce BitLocker můžete šifrovat, posílat a přijímat interní pevné disky i externí USB disky podle toho, jak to vaše společnost potřebuje. Local Group Policy (politika místních skupin) vám nabízí možnost konfigurovat více vlastností "jedním dotykem" - budete tak mít pod palcem nastavení všech uživatelů na doméně vaší společnosti.

V případě, že vaše společnost používá Azure Active Directory, můžete nastavit svá zařízení, které běží na Windows 10 Pro tak, aby se přihlásili přímo na Azure. Stačí jen při nastavování vybrat možnost "Toto zařízení patří k mé organizaci".

S aktualizacemi Windows pro podnikání (nástroj Windows Update for Business) si můžete přizpůsobit načasování aktualizací tak, aby vás nerušily během pracovní doby.

Multitasking

Od práce s více aplikacemi k připojení na váš počítač při cestování - Windows 10 Pro vám umožňuje soustředit se méně na technické záležitosti a více na přínos inovací pro váš obchod a nové postupy. Díky Vzdálené ploše (Remote Desktop) můžete plynule pracovat na svých projektech z jakéhokoliv místa a v jakoukoli dobu připojením na svůj počítač na dálku. Spuštěné aplikace, soubory, dokumenty - to vše vidíte v Task View (správce úloh). A pokud potřebujete ještě více virtuálního prostoru pro svou práci, máte možnost vytvořit a spustit virtuální zařízení na jednom počítači pomocí Hyper-V.

Kontinuum

Kontinuum je novou funkcí, pomocí které je Windows 10 schopen zjistit, jaký typ hardwaru používáte a vybrat pro vaše zařízení vhodné rozhraní. Jednoduše řečeno, okna, které právě máte otevřené, přizpůsobí svou velikost displeji zařízení.

 

Buďte in s Microsoft Edge

Nový webový prohlížeč společnosti Microsoft, Edge, vám položí svět k nohám. V Edge dokážete editovat a připisovat přímo na webové stránky a sdílet je takto upravené s ostatními. Vylepšená vyhledávací lišta vám našeptá ještě předtím, než dokončíte otázku či klíčové slovo. Cílem Edge je to, aby se uživatel co nejrychleji dostal k informacím, které potřebuje a aby s nimi pracoval co nejefektivněji. Proto Edge odstraňuje překážky ve formě zbytečných vizuálních vjemů které vás zbytečně v práci či zábavě brzdí. Bonusem, který Edge poskytuje, je fakt, že pokud ho při práci používáte, vaše baterie vydrží déle než při používání Chromu či Firefoxu.

Gameři, pozor!

Milovníci Xboxu mají s Windows 10 možnost vytvářet nový typ mezilidské interakce díky sdílení svých hráčských úspěchů. Funkce Game DVR umožňuje uživateli nahrát a následně se s přáteli na sociálních sítích podělit o epické killy či vyfailované akce.

Osobní přístup

Pokud je zařízení vybaveno biometrickým senzorem, Windows Hello vás při spuštění počítače přivítá a přihlásí pomocí rozpoznání obličeje, či hlasu - nemusíte si tak pamatovat hesla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Operační systémy a software
Záruka: doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení