UMAX U-Band 130HR náramek černá CZ DISTRIBUCE

Kód: FITNES21
2 hodnocení
Značka: Umax
1 200 Kč –34 %
Snímek obrazovky 2020 11 26 v 19.29.27
1 200 Kč –34 % 788 Kč 651 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2021
Chytrý fitness náramek UMAX U-Band 130 HR s funkcí pro nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Velký přehledný 0.96" OLED displej. Zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, počet spálených kalorií, kvalitu spánku. Upozornění na volání a vzdálené fotografování. Voděodolné provedení IP67. Bluetooth. CZ aplikace Android 4.4 a vyšší + iOS 7 a vyšší.
 
NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitness náramek UMAX U-Band 130 HR

Žijte zdravěji a motivujte se k pohybu k elektronickým fitness náramkem UMAX U-Band 130 HR. Tento každodenní společník vám poskytne celou řadu funkcí, které vás budou motivovat ke zlepšení vašeho životního stylu a k pohybu, a zároveň vám ulehčí mobilní komunikaci.

Užijte si celodenní sledování tepové frekvence, krokoměr a další fitness funkce. Náramek zaručeně oceníte, i když zrovna spíte. U-Band 130HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Měření tepové frekvence

UMAX U-Band 130 HR nabízí, kromě běžných funkcí chytrých náramků, také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně, díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem. Zaznamená grafy s průběhem tepové frekvence během dne a vy tak můžete kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži.

Monitor denních aktivit i aktivit jednorázových

Fitness náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek sleduje a zaznamenává řadu údajů týkajících se vašeho zdraví. Je schopný zaznamenávat počet kroků a vzdálenost, kterou ujdete, ale také čas aktivit i počet spálených kalorií.

Máte sedavé zaměstnání? Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi. Vždy budete vědět, kdy si máte najít chvilku na protažení.

Měření časově omezené aktivity. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Můžete tak lehce sledovat aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal a další.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Monitoring spánku a funkce buzení

Náramek celou noc monitoruje váš spánek, který následně vyhodnocuje. Zjistěte stav spánku, stupně spánku i dobu, po kterou jste vzhůru. Ráno vás zaručeně nenechá zaspat alarm. Do nového dne se vždy vzbudíte pozvolna, plní elánu a odpočatí. Veškeré informace si můžete prohlédnout v přehledných grafech v aplikaci na vašem mobilním telefonu.

Ulehčí vám život

Zobrazení příchozího hovoru a zavibrování přímo na vaší ruce. Takto vám neuteče žádný důležitý hovor. Tato funkce je funkční, pokud je náramek vzdálen maximálně 10 metrů od mobilního telefonu.

Funkce vzdálené fotografování vám umožní aktivovat fotoaparát stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mobilní aplikace VeryFitPro

Plnohodnotné využití veškerých funkcí náramku zajišťuje velmi přehledná a snadno ovladatelná aplikace VeryFitPro. Synchronizujte náramek s mobilním telefonem a touto aplikací. Můžete si tak nastavit denní cíle počtu kroků a spánku nebo dobu nečinnosti, po které vás náramek upozorní vibrací. Zaručeně využijete i nastavení alarmů na určitou hodinu.

Aplikace vám nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců, včetně grafů průběhu tepové frekvence. Své pokroky pak můžete snadno sdílet na sociálních sítích, a to jediným kliknutím. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. Mobilní aplikace také nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Aplikace pro operační systém iOS ke stažení zde, pro operační systém Android ke stažení zde.

Klíčové vlastnosti

Fitness náramek UMAX U-Band 130 HR vám umožní nepřetržité sledování tepové frekvence, denní aktivity a spánku. Vybaven 0,96" velkým OLED displejem. Chytré funkce jako indikátor stavu baterie, vzdálené ovládání fotoaparátu a notifikace z mobilního telefonu. Krokoměr, měření rychlosti, měření vzdálenosti. Bluetooth. Funkce budíku a stopky. Výdrž baterie při běžném používání až 120 hodin. Výdrž baterie pohotovostním režimu až 240 hodin. Náramek ze silikonu. Hmotnost 22g. Vybaven pohybovým senzorem Kionix. Jeho odolnost proti vodě odpovídá krytí IPX67. Mobilní aplikace VeryFitPr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: