UMAX U-Band 120HR černá CZ DISTRIBUCE

Kód: FITNES20
SLEVODNY
5 hodnocení
Značka: Umax
610 Kč –51 %
2aac103942f330f15a5c4f3b9b0ff2f9
610 Kč –51 % 298 Kč 246 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Fitness náramek s měřením tepové frekvence 24 hodin denně. Zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, čas aktivit a tepovou frekvenci během aktivit. Monitor kvality spánku. Upozornění na příchozí hovor. Vzdálené fotografování. Upozornění na ztrátu telefonu. Funkce najdi telefon. Jednoduchá aplikace VeryFitPro. 0.87" OLED dísplej. Ovládání pohybem a tlačítkem. Připojení Bluetooth 4.0+EDR s dosahem až 10 metrů. Výdrž baterie v režimu Standby 5 až 7 dní. Stupeň krytí IP67 (není určeno pro plavání a potápění).
 
NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

UMAX U-Band 120HR

Zlepšete svůj životní styl a více se pohybujte! S chytrým fitness náramkem UMAX U-Band 120HR vám to půjde samo! Zahrne vás spoustou užitečných funkcí, které oceníte jako sportovec, i pokud holdujete třeba jen každodenním procházkám.

  • Měření tepové frekvence 24 hodin denně
  • Měření pohybových aktivit během dne
  • Propojení s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth
  • Zajímavá a přehledná aplikace v češtině – VeryFitPro

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak vám to tepe?

Mějte informace o celkovém zatížení organizmu, díky funkci měření tepové frekvence. Protože váš pocit vždy nemusí souhlasit s realitou. Díky náramku UMAX U-Band 120HR budete mít objektivní informaci o tom, zda je cvičení dostatečně efektivní a zároveň bezpečné pro vaše zdraví. Váš výkon tak vždy bude optimální a vy zdraví a v kondici.

Spíte dobře?

Náramek UMAX U-Band 120HR zná odpověď i na tuto otázku. Po celou noc vás sleduje a ráno vám na mobilním telefonu poskytne informace v přehledném grafu. Zjistěte stav spánku, stupně spánku i dobu, po kterou jste vzhůru. Ráno vás zaručeně nenechá zaspat alarm. Do nového dne se vždy vzbudíte pozvolna, plní elánu a odpočatí.

Stane se vaším osobním trenérem

Náramek sleduje a zaznamenává řadu údajů týkajících se vašeho zdraví. Je schopný sledovat počet kroků a vzdálenost, kterou ujdete, ale také čas aktivit i počet spálených kalorií. Máte sedavé zaměstnání? Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi. Vždy budete vědět, kdy si máte najít chvilku na protažení.

Ulehčí vám život

Zobrazení příchozího hovoru a zavibrování přímo na vaší ruce - díky této vychtávce vám neuteče žádný důležitý hovor. Tato funkce je funkční, pokud je náramek vzdálen maximálně 10 metrů od mobilního telefonu. Funkce vzdálené fotografování vám umožní aktivovat fotoaparát stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí. Určitě také oceníte funkci, která vám ulehčí nalezení vašeho telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Mobilní aplikace VeryFitPro

Plnohodnotné využití veškerých funkcí náramku zajišťuje velmi přehledná a snadno ovladatelná aplikace VeryFitPro. Synchronizujte náramek s mobilním telefonem a touto aplikací. Můžete si tak nastavit denní cíle počtu kroků a spánku nebo dobu nečinnosti, po které vás náramek upozorní vibrací. Zaručeně využijete i nastavení alarmů na určitou hodinu.

Klíčové vlastnosti

Fitness náramek s měřením tepové frekvence 24 hodin denně. Zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, čas aktivit a tepovou frekvenci během aktivit. Monitor kvality spánku. Upozornění na příchozí hovor. Vzdálené fotografování. Upozornění na ztrátu telefonu. Funkce najdi telefon. Jednoduchá aplikace VeryFitPro. 0.87" OLED dísplej. Ovládání pohybem a tlačítkem. Připojení Bluetooth 4.0+EDR s dosahem až 10 metrů. Výdrž baterie v režimu Standby 5 až 7 dní. Stupeň krytí IP67 (není určeno pro plavání a potápění).

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÉ HODINKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: