Sony vlog kamera ZV-E10 CZ DISTRIBUCE

Kód: FOT117
1 hodnocení
Značka: Sony
23 500 Kč –20 %
obrazek
23 500 Kč –20 % 18 887 Kč 15 609 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Vlogovací kamera pro profesionální tvorbu video-obsahů. Snímač CMOS s poměrem stran 3:2 a s rozlišením 24,2 MPx. Výměnné objektivy na bajonet E. Citlivost ISO 100 až 32000. Video v kvalitě 4K. Režim pro natáčení zpomalených videí, rozostření pozadí jedním tlačítkem, možnost natáčení na výšku, režim intervalového snímání. Aktivní režim elektronické stabilizace obrazu, vestavěný gyroskop. Vestavěný směrový mikrofon, ochrana proti větru. Baterie s výdrží až 125 minut natáčení videa. Podpora SD, microSD, microSDHC, microSDXC karet. Výklopný 3“ LCD displej. Blesk. Bluetooth, 3,5mm konektor pro sluchátka, 3,5mm konektor pro mikrofon. Hmotnost 343 g. Rozměry 115,2 x 64,2 x 44,8 mm.

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sony vlog kamera ZV-E10

Sony ZV-E10 je jako stvořená pro natáčení vlogů, focení selfie fotografií a natáčení recenzí nejrůznějších výrobků. Velkou výhodou je možnost výměnných objektivů. Oceníte skvělé parametry natáčení videí i pořizování fotografií. Výhodou je výklopný displej, který je neocenitelný při focení selfie a tvorbě vlogů.

  • Výměnné objektivy.
  • CMOS snímač s rozlišením 24,2 MPx.
  • Video ve 4K.
  • Hybridní autofocus.
  • Výklopný displej.
  • Bluetooth.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkový snímač

Kamera je vybavena špičkovou výbavou a funkcemi, které vám umožní vytvářet kvalitní snímky i videa. Za tímto účelem je vybavena snímačem CMOS s rozlišením 24,2 MPx. Výhodou velkého snímače je schopnost zachytit maximální množství světla i za zhoršených světelných podmínek. Výsledkem jsou krásná videa s minimem šumu a kvalitní fotografie. Kamera Sony ZV-E10 má možnost výměny objektivů, zvolením vhodného objektivu můžete ještě více podpořit kvalitu vaší tvorby.

Jako stvořená pro vlogery

Kamera je skvělou pomůckou pro každého, kdo se zabývá tvorbou video blogů, recenzemi, či propagací produktů na sociálních sítích. Mimořádný je v tomto směru hybridní autofocus s 425 ostřícími body fázové detekce, který dokonale zaostří na vámi ukazovaný objekt bez sebemenšího problému.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché rozostření pozadí

Už nemusíte trávit spoustu času složitým ručním upravováním videí. Stisknutím jednoho tlačítka docílíte efektu rozostřeného pozadí bez složitého nastavování a posunete tak svou tvorbu na vyšší úroveň.

Režim pro hodnocení výrobků

Jednoduchým stiskem jednoho tlačítka přepnete kameru Sony ZV-E10 do režimu uzpůsobeného pro hodnocení produktů. Po spuštění režimu kamera automaticky přeostří na hodnocený produkt po vložení před objektiv. Po odebrání předmětu ze záběru kamera plynule přeostří zpět na váš obličej. Recenze tak bude vypadat plynule a bude vždy s ostrým obrazem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Sony vlog kamera ZV-E10 je vlogovací kamera pro profesionální tvorbu video-obsahů. Snímač CMOS s poměrem stran 3:2 a s rozlišením 24,2 MPx. Výměnné objektivy na bajonet E. Citlivost ISO ISO 100 až 32000. Video v kvalitě 4K. Režim pro natáčení zpomalených videí, rozostření pozadí jedním tlačítkem, možnost natáčení na výšku, režim intervalového snímání. Aktivní režim elektronické stabilizace obrazu, vestavěný gyroskop. Vestavěnému směrový mikrofon, ochrana proti větru. Baterie s výdrží až 125 minut natáčení videa. Podpora SD, microSD, microSDHC, microSDXC karet. Výklopný 3“ LCD displej. Blesk. Bluetooth, 3,5mm konektor pro sluchátka, 3,5mm konektor pro mikrofon. Hmotnost 343 g. Rozměry 115,2 x 64,2 x 44,8 mm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: