Robotický vysavač iRobot Roomba 692 černý CZ DISTRIBUCE

Kód: EL10
NOVÉ ZBOŽÍ
11 hodnocení
Značka: iRobot
6 700 Kč –31 %
Snímek obrazovky 2021 08 18 v 16.34.25
6 700 Kč –31 % 4 598 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
Možnosti doručení

Robotický vysavač • 1 800mAh Li-Ion baterie • 3stupňový čisticí systém • filtrační systém AeroVac • SMART • navigace iAdapt • akustická detekce nečistot • mobilní aplikace iRobot HOME • virtuální zeď • odložený úklid • systém proti zamotání kabelů • senzory proti pádu ze schodů

NOVE-OK

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRobot Roomba 692, černá

Robotický vysavač iRobot Roomba 692 je pomocník, který za vás zastane pravidelné vysávání, čímž vám ušetří spoustu času s úklidem domácnosti. Tento model je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a na koberce. Naráz vyčistí plochu o velikosti až 100 m2.

Mějte přehled, i když nejste doma

K dispozici vám bude mobilní aplikace v češtině iRobot HOME, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu nebo tabletu. S její pomocí můžete robota ovládat, ať už se nacházíte kdekoliv – pro zahájení úklidu stačí stisknout tlačítko CLEAN.

Dlouhá výdrž

1 800 mAh Li-Ion baterie zajistí skvělý výkon po celou dobu úklidu. Pokud je vybitý, zamíří zpět do nabíjecí stanice. Jeho opětovné nabití trvá 2 hodiny.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Klíčové vlastnosti

  • Mobilní aplikace se spoustou funkcí
  • V případě vybití automaticky zamíří do nabíjecí stanice
  • Navigace iAdapt se 40 senzory zajistí 100% vyčištění podlahy
  • 3stupňový čisticí systém s objemnou nádobou na prach a filtrací AeroVac
  • Funkce odloženého startu pro přesné načasování úklidů
  • Akustické senzory pro rozpoznání nepořádku
  • Lokální úklid díky programu SPOT a virtuální zdi
  • Senzory brání pádu ze schodů, zamotání do kabelů a nárazům do nábytku
Dokonale čistá domácnost bez starostí? Nastavte si automatický úklid na jednotlivé dny v týdnu.

 

Přizpůsobí se vaší domácnosti

Navigace iAdapt využívá desítky senzorů k orientaci v prostoru. Má v sobě zabudováno 40 předdefinovaných pohybů, kterými reaguje na tvar a velikost místnosti. Díky tomu se robot pohybuje podél stěn, vnitřkem pokoje i pod nábytkem. Neunikne mu zkrátka ani smítko.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Spousta možností

Mobilní aplikace s sebou přináší pestrou nabídku funkcí, které zaručeně oceníte. Upozorní vás na plný koš nebo znečištěné kartáče a poradí vám s jejich údržbou. V případě potřeby můžete navštívit sekci nápovědy, kde jsou odpovědi na nejčastější dotazy, instruktážní videa a kontakty na technickou podporu. Aplikace si také vede statistiky o jednotlivých úklidech.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

3stupňový čisticí systém

iRobot Roomba disponuje třístupňovým čisticím systémem, který odstraní nečistoty i z hůře dostupných míst vaší domácnosti. Systém se skládá ze sacího motoru pro vysávání jemného prachu a dvou proti sobě rotujících kartáčů, které ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Boční kartáč pak vyčistí prostory v rozích, podél stěn a nábytku.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Začátek úklidu podle vašich potřeb

S pomocí funkce odloženého úklidu si můžete nastavit den a čas, kdy má robot začít s údržbou. Roomba se pak pustí do práce, ať už jste doma, v práci, nebo třeba spíte. Tuto funkci si můžete nastavit například na 3 čištění týdně, čímž si zajistíte dokonale čistou podlahu.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Špína nemá šanci

Systém Dirt Detect používá akustické senzory, s jejichž pomocí detekuje nadměrně znečištěná místa. Nepořádek uklízí rovnou do sběrné nádoby, která pojme až 0,6 l prachu. Ten je vybaven také filtrem z mikrovláken AeroVac, který zachytí i velmi jemné částice prachu.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Údržba vybraných míst

Program SPOT čistí prostor o průměru 1 m2. Je proto ideální na záchranu malých katastrof v podobě rozsypaného cukru nebo mouky. V případě potřeby můžete použít virtuální zeď, která omezuje pohyb vysavače – tvoří neviditelnou bariéru, kterou přístroj nemůže překonat. S její pomocí tak například ochráníte kabely a křehké předměty.

 

iRobot Roomba 692, černá

 


 

Bezpečné použití

Na spodní části přístroje se nacházejí senzory, které včas rozpoznají prázdný prostor a zabrání pádu ze schodů. Nárazník se zpomaleným dotykem ochrání nábytek a zároveň rozezná závěsy a přehozy přes postel, kterými jednoduše projede a uklidí i v prostoru za nimi. To vše doplňuje systém proti zamotání do kabelů nebo třásní od koberce – kartáče v případě odporu otočí rotaci, čímž se přístroj vymotá a pokračuje ve své práci.

 

iRobot Roomba 692, černá

Doplňkové parametry

Kategorie: ROBOTICKÉ VYSAVAČE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: