OEM Windows 7 Pro - ZDARMA upgrade na Windows 10 Pro

Kód: 12435
Akce
2 hodnocení
Značka: Microsoft
1 098 Kč 907 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2019

ŠTÍTEK S LICENČNÍM 25 kódem OEM. Licence je nepoužitá odebrána z notebooku/PC. Je to výborná volba pokud chcete upgradovat váš operační systém a nebo jej licencovat pro Windows 7/10. Licenci lze využít jak pro aktivaci Windows 7 Pro, tak i pro upgrade na Windows 10 Pro. Výhoda je v tom, že není potřeba mít předinstalován Windows 7, a můžete tak aktivovat rovnou Váš operační systém Windows 10. Stačí pouze do pole pro aktivaci dát "změnit kod product key" a do pole pro licenci zadat licenční klíč, který vám ofocený zašleme. Aktivaci lze provést na libovolný počítač či notebook. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OEM Windows 7 Pro - ZDARMA upgrade na Windows 10 Pro

POZOR: Balení obsahuje i licenční štítek s 25 místním kódem a rovnou Upgrade na windows 10 Pro

Postup instalace Windows 10, nejprve si zde stáhneme instalační program, který nám pomůže vytvořit instalační USB FLASH disk se systémem, nebo pro pokročilejší uživatele ISO soubor, který můžeme vypálit na DVD. Obě dvě možnosti jsou téměř shodné. 

Bez média - Zde je návod na přípravu instalačního média , popřípadě můžeme dodat s mediem Flash , nebo DVD + 199 Kč

Pokud ještě nemáte v počítači/notebooku operační systém, a nebo chcete z nějakého důvodu operační systém nainstalovat znovu, stačí připojit již vytvořené instalační medium se systémem do USB, zapnout notebook a zvolit při startu BOOT MENU, u PC to bývá klávesou F12, nebo F9. U notebooků to bývá nejčastěji F12,F9, nebo DELETE. V BOOT MENU pak stačí pouze zvolit USB FLASH disk, a spustí se vám instalace operačního systému. 

V instalačním průvodci zvolte "nemám product key" a v následném okně zvolte verzi systému Windows 10 Pro, podle průvodce postupujte dále v instalaci. V případě, že se vám krok s výběrem verze systému neukáže nezoufejte, nejspíše máte ve svém notebooku/počítači digitální licenci, a instační program si ji přečetl a netřeba jej aktivovat po instalaci, ale postup pro upgrade se dozvíte níže.

Pro spolehlivou instalaci doporučujeme zvolit "pokročilý postup" a odstranit všechny oddíly, dle vašeho stroje by vám měl zbýt jeden - či dva oddíly, samozřejmě záleží jaké máte uložiště ve vašem stroji. 

Po dokončení instalace a proklikání se nastavením přejděte z plochy do pole Nastavení - Aktualizace systému - Aktivace. Zde, pokud jste udělali vše správně, vidíte verzi systému Windows 10 Pro - neaktivováno. Níže na stejné stránce zvolíte "změnit kod product key" do pole, které se vám následně zobrazí zadejte licenci kterou obdržíte. Následně jej potvrďte, a  aktivujte systém. 

Pokud při stejném postupu, ale v Nastavení - Aktualizace systému - Aktivace uvidíte, že je systém aktivovaný například Windows 10 Home. Zvolte stejný postup, na stejné stránce dejte "změnit kod product key" a do pole opište kód, který jste od nás obdrželi. Následně zvolte "přeji si upgradovat verzi systému Windows 10". Provede se automatický restart a je hotovo. 

V případě, že jste v obou dvou postupovali správně, máte nyní plně legalizovaný Windows 10 Pro. Při další nebo opakované instalaci systému volte stejný způsob jako v bodech výše. Po dokončení instalace není potřeba notebook/počítač opětovně aktivovat. Po připojení k internetu si licenci samostatně najde, a systém se aktivuje automaticky. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OPERAČNÍ SYSTÉMY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: