Ninebot by Segway Kickscooter E45E CZ DISTRIBUCE

Kód: ELKOL6
2 hodnocení
Značka: Segway
16 700 Kč –19 %
Snímek obrazovky 2021 08 09 v 14.16.06
16 700 Kč –19 % 13 498 Kč 11 155 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Skládací elektrická koloběžka E45E by Segway je ideální na rychlou dopravu po městě. Velké 9" pneumatiky vyplněné speciální pěnou. Kola jsou zcela bezúdržbová a zároveň perfektně pruží a nedrncají. Maximální rychlost až 25 km/h. Na jedno nabití ujede až 45 km. Zvládne až 20% stoupání. Snadné skládání. Nízká hmotnost 16,4 kg. Rekuperace energie zvyšuje dojezd. Přední a zadní LED světlo. Silné odrazky

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninebot Kickscooter E45E by Segway

Cestujte s radostí, dejte sbohem kolonám a přestaňte ztrácet čas. Přemisťujte se po městě, dojíždějte do práce nebo do školy stylově a pohodlně – s koloběžkou Ninebot by Segway E45E. Tato koloběžka zcela nové generace E-series přichází se špičkovým designem, ve vysoké kvalitě a se spoustou inovací.

  • Dojezd až 45 km rychlostí až 25 km/h
  • Bezúdržbové a perfektně pružící 9" pneumatiky
  • Rekuperace energie během brždění a jízdy z kopce
  • Odolnost proti vodě IPX4
  • Přední a zadní LED světlo a silné odrazky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní pneumatiky

Elektrokoloběžka KickScooter E45E by Segway je postavena na velkých devítipalcových hi-tech pneumatikách DDMC (Dual Density MicroCell), které si berou to nejlepší ze dvou světů. Místo vzduchu či pevné výplně obsahují speciální pěnu, která má vlastnosti vzduchem huštěné pneumatiky a odolnost té pevné. Výsledkem je komfortní svezení na velkých kolech bez defektu. Komfort je podtržen i dodatečným předním tlumičem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonný motor

E25E disponuje zcela přepracovaným elektromotorem o nominálním výkonu 300W (700W max.) s posíleným kroutícím momentem a zvýšenou účinností. Umožní zdolat 20% stoupání, což je o třetinu více než u série ES. 

  • Maximální rychlost je nastavena na 25 km/h.
  • Základní dojezd 45 km 
  • Zvýšená odolnost IPX4 umožňuje provoz v jakémkoliv počasí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Šetrná k přírodě

Během jízdy se přebytečná energie při jízdě z kopce i při brzdění rekuperuje zpět do baterií. Díky tomu je koloběžka maximálně efektivní. Inteligentní systém řízení baterie pozorně sleduje výkon baterie a prodlužuje dojezd. Koloběžka je tak šetrná k naší přírodě.

Připojte se k aplikaci

Elektrokoloběžka Ninebot KickScooter E25E by Segway umožňuje plnou konektivitu s chytrým telefonem Apple a Android. Umožňuje měnit jízdní režimy, nastavovat míru rekuperace při brždění, rychlosti u tempomatu a mnohem více. Můžete také sledovat veškerá jízdní data i telemetrii v reálném čase. Samozřejmostí je automatický update firmwaru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Skládací elektrická koloběžka E45E by Segway je ideální na rychlou dopravu po městě. Velké 9" pneumatiky vyplněné speciální pěnou. Kola jsou zcela bezúdržbová a zároveň perfektně pruží a nedrncají. Maximální rychlost až 25 km/h. Na jedno nabití ujede až 45 km. Zvládne až 20% stoupání. Snadné skládání. Nízká hmotnost 16,4 kg. Rekuperace energie zvyšuje dojezd. Pření a zadní LED světlo. Silné odrazky. Kvalitní přední a zadní brzdy. Krytí IPX4. Maximální nosnost 100 kg.Koloběžka s vámi komunikuje pomocí displeje a ovládací aplikace, ve které lze například měnit jízdní režimy, nastavovat rekuperaci a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: