Navigační systém GPS Garmin dezl LGV800T-D Europe45 (010-02314-10) černá CZ DISTRIBUCE

Kód: GARMIN4
1 hodnocení
Značka: Garmin
17 600 Kč –8 %
Snímek obrazovky 2021 08 04 v 17.26.08
17 600 Kč –8 % 16 198 Kč 13 387 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

navigační systém s mapami Evropy (45 zemí) • 8" dotykový displej • rozlišení: 1280 × 800 px • hlasová navigace v češtině • Bluetooth • Wi-Fi • slot pro microSD karty • profily pro různé typy vozidel • USB port • výdrž na nabití až 2 hodiny

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin dezl LGV800T-D Europe45, černá

Řidiči kamionů a nákladních vozů obecně si rozhodně nevystačí s běžnou navigací. Dezl je navigace přímo navržená pro velké nákladní automobily, kamiony či autobusy – nabízí proto výběr z různých profilů(včetně osobního automobilu). Podle typu vozidla a jeho hmotnosti, rozměrů, typu nákladu atp. pak zvolí ideální trasu.

Nabízí ale i další funkce, které řidiči kamionů, autobusů atp. ocení – například službu Truck Parking Europe s informacemi o parkování na vaší trase nebo službu dopravních informací (DAB), plánovač přestávek, upozornění na riziková místa či vynikající provázanost se smartphonem.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Komfortní navigování díky velkému displeji s 8 palci
  • Doživotně aktualizované mapy celé Evropy ZDARMA
  • Profily pro různé typy vozidel
  • Výpočet trasy podle velikosti a hmotnosti nákladního vozu, včetně upozornění na riziková místa
  • Truck Parking Europe s informacemi o parkování na vaší trase

 

 

Od A až po Z navržena pro profesionální řidiče!

 

Navigace na míru

Nastavte si parametry svého vozidla, například jeho délku, velikost a váhu, přítomnost přívěsu nebo typ převáženého nákladu. Navigace následně automaticky nabízí upozornění na omezení na cestě, abyste věděli, kudy svým autem neprojedete nebo kde musíte dávat větší pozor.

 

 


 

Truck Parking Europe

Oceníte i databázi Truck Parking Europe s detailními informacemi o parkovištích pro nákladní vozy na vaší trase. Dokonce se nabízí možnost jejich filtrování podle různých služeb, jako je dostupná Wi-Fi, sprchy, atp. V případě spárování s aplikací Garmin Drive lze zjistit i aktuální dostupnost parkování, abyste nikdy nepřijeli na zaplněné parkoviště.

 

 


 

Oblíbené trasy

Užitečná je i funkce oblíbených tras nákladních vozů, které používají jiní řidiči. Usnadní vám tak cesty do míst, která neznáte.

 

 


 

Bezpečnostní upozornění

Navigace dělá maximum pro bezpečnou jízdu – proto přináší kromě jiného i funkce, jako je upozornění na ostré zatáčky, omezení rychlosti, železniční přejezdy atp.

 

 


 

Navigace ke skladům a dokům

Snadnější složení nákladu zajistí funkce navigování přímo do nakládací či skladové zóny.

 

 


 

Odpočívadla pro nákladní vozy

K dispozici je také šikovná funkce vyhledávání odpočívadel pro nákladní vozy, která navíc můžete filtrovat podle různých parametrů.

 

 


 

DAB

Součástí balení je i kabel pro příjem dopravních informací (DAB), abyste měli k dispozici aktuální informace a do cíle vždy dorazili včas. Vyhnete se tak dopravním nehodám, pracím na silnici a dalším zpožděním.

 

 


 

Plánovač přestávek

Tento model vás dokáže upozornit i na to, že už řídíte dlouho a je čas na odpočinek.

 

 


 

Flexibilní instalace

Využít můžete různé způsoby instalace – k dispozici je napájený magnetický držák s velkou přísavkou. Kromě něj ale nechybí ani držák pro pevnou montáž s přišroubováním a jednopalcový kulový adaptér s deskou AMPS (kompatibilní s držákovými systémy RAM).

 

 


 

Hlasové ovládání

Abyste se mohli 100% věnovat jízdě, je podporováno i hlasové ovládání.

 

 


 

Integrovaná Wi-Fi

Wi-Fi umožní aktualizovat mapy a software bez PC a otravných kabelů. Na dostupnost aktualizací vás přitom upozorní navigace sama.

 

 


 

Garmin Drive

Pro spárování s mobilním telefonem je k dispozici aplikace Garmin Drive. Ta vám umožní přijímat aktuální dopravní informace, stejně jako informace o počasí a ceně paliva – to vše v reálném čase.

 

 


 

Podpora handsfree

Bluetooth umožňuje synchronizovat smartphone s navigací a telefonovat prostřednictvím navigace.

 

 


 

Notifikace z mobilu

V případě spárování s aplikací Garmin Drive lze následně skrze navigaci také přijímat textové zprávy a další notifikace z mobilního telefonu.

 

 


 

TripAdvisor

Využít můžete také databázi TripAdvisor, abyste se rychle dostali k hodnocení hotelů, restaurací nebo různých zajímavostí na vaší trase.

 

 


 

Databáze Foursquare

Stejně tak jsou k dispozici i data Foursquare, díky nimž můžete objevovat nekonečné množství oblíbených míst a podniků.

 

 


 

Kompatibilita se zadní kamerou

Tento model je kompatibilní také s bezdrátovou zadní kamerou BC35 (prodává se samostatně) i zadními kamerami jiných značek, aby vám usnadnil couvání a parkování.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS navigace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: