Obsah balení u telefonů

Je to již několik dekád co byli představeny mobilní telefony. A doba na kterou jsme byli zvyklí je ta-tam. Doba kdy jsme dostali k telefonům nabíječku, USB kabel, sluchátka a různé redukce a vychytávky. Jeden z největších výrobců mobilních telefonů určuje směr trhu a tak jsme se koncem roku 2020 dočkali úprav balení v podobě nový iPhonů. V balení již nenalezneme USB adaptér do zásuvky ani sluchátka. Bohužel i další velcí výrobci v podobě Xiaomi či Samsungu následují a doslova vše až na USB kabel a telefon z balení odebrali. Ale, nebuďte z toho nevrlí následně si ukážeme co v balení různých telefonů dostanete. 

 

APPLE - Obsah balení 2020 a novější 

Nově v balení od společnosti Apple a nově distribuovaných přístrojích v podobě aktuálního prodeje je Apple iPhone XR, Apple iPhone 11, Apple iPhone SE 2020 a všechny modely Apple iPhone 12 mají nově v balení pouze USB kabel. Tyto modely jsou stále distribuovány a přímo výrobcem nabízeny v aktuálním portfoliu.

Apple iPhone SE 2020, XR, 11, 12

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Apple iPhone, USB Kabel s konektorem Lighitng-USB type-C, jehla na sim-slot, návod + samolepka.

iphone-12-mini-recenze-obr3

 

APPLE - Obsah balení před koncem roku 2020

Jak jsem psal již v úvodu, nemusíte být rozmrzelí, pokud chcete kupovat iPhone 6s, iPhone 7 a nebo iPhone 8 a novější nebo předváděcí Apple iPhone z naší nabídky dodáme vám je v kompletním balení včetně příslušenství na které jste zvyklí. Včetně napájecího kabelu a sluchátek. 

Apple iPhone 6, 6s, 7, 8, X, XS, 11 Pro

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Apple iPhone, USB kabel s konektorem Lighting-USB-A, napájecí adaptér, sluchátka, návod + jehla na sim-slot

Recenze-iPhone-X-baleni-1

 

Samsung - Nový obsah balení 2021

Samsung s uvedením na trh v novém roce 2021 do svého balení rovněž nedává sluchátka, redukce ani napájecí adaptér. Dočkáme se tak pouze krátkého návodu na spuštění telefonu a jehly na sim-slot. V balení tak nalezneme jen mobilní telefon a USB kabel. 

Samsung Galaxy S21

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Samsung, USB kabel type - C, návod + jehla na sim-slot

gsmarena_002

 

Samsung - Obsah balení standardní

Narozdíl od ostatních výrobců Samsung u svých ostatních řad na balení nesahá a vy tak dostanete ke všem ostatním modelům vše co jste doposud znali. Samsung vám totiž ke všem svým modelům jako je řada A, M, S a další nabídne vše. U nás k zakoupeným telefonům značky Samsung Galaxy S7, S8, S9, S10, S20 dostanete standardní příslušenství na která jste zvyklá stejně tak u modelů A20e, A20s, A21, A40, A41, A50, A51, A70, A71 a dalších z řady M21, M51

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Samsung, USB kabel, sluchátka, napájecí adaptér, jehla na sim-slot

P1560217

 

Samozřejmě existují výjimky v balení. Například Samsung Galaxy S20 FE napájecí adaptér i usb kabel mají, ale v balení standardně nejsou sluchátka. 

DIGIFIT.cz jako prodejce přejímá originální balení tak jak je od výrobce u NOVÝCH A NEBO POUZE ROZBALENÝCH TELEFONŮ! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení