Obsah balení u telefonů

Je to již několik dekád co byli představeny mobilní telefony. A doba na kterou jsme byli zvyklí je ta-tam. Doba kdy jsme dostali k telefonům nabíječku, USB kabel, sluchátka a různé redukce a vychytávky. Jeden z největších výrobců mobilních telefonů určuje směr trhu a tak jsme se koncem roku 2020 dočkali úprav balení v podobě nový iPhonů. V balení již nenalezneme USB adaptér do zásuvky ani sluchátka. Bohužel i další velcí výrobci v podobě Xiaomi či Samsungu následují a doslova vše až na USB kabel a telefon z balení odebrali. Ale, nebuďte z toho nevrlí následně si ukážeme co v balení různých telefonů dostanete. 

 

APPLE - Obsah balení 2020 a novější 

Nově v balení od společnosti Apple a nově distribuovaných přístrojích v podobě aktuálního prodeje je Apple iPhone XR, Apple iPhone 11, Apple iPhone SE 2020 a všechny modely Apple iPhone 12 mají nově v balení pouze USB kabel. Tyto modely jsou stále distribuovány a přímo výrobcem nabízeny v aktuálním portfoliu.

Apple iPhone SE 2020, XR, 11, 12, 13

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Apple iPhone, USB Kabel s konektorem Lighitng-USB type-C, jehla na sim-slot, návod + samolepka.

iphone-12-mini-recenze-obr3

 

APPLE - Obsah balení před koncem roku 2020

Jak jsem psal již v úvodu, nemusíte být rozmrzelí, pokud chcete kupovat iPhone 6s, iPhone 7 a nebo iPhone 8 a novější nebo předváděcí Apple iPhone z naší nabídky dodáme vám je v kompletním balení včetně příslušenství na které jste zvyklí. Včetně napájecího kabelu a sluchátek. 

Apple iPhone 6, 6s, 7, 8, X, XS, 11 Pro

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Apple iPhone, USB kabel s konektorem Lighting-USB-A, napájecí adaptér, sluchátka, návod + jehla na sim-slot

Recenze-iPhone-X-baleni-1

 

Samsung - Nový obsah balení 2021

Samsung s uvedením na trh v novém roce 2021 do svého balení rovněž nedává sluchátka, redukce ani napájecí adaptér. Dočkáme se tak pouze krátkého návodu na spuštění telefonu a jehly na sim-slot. V balení tak nalezneme jen mobilní telefon a USB kabel. 

Samsung Galaxy S21, S22 a Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4 

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Samsung, USB kabel type - C, návod + jehla na sim-slot

gsmarena_002

 

Samsung - Obsah balení standardní

Narozdíl od ostatních výrobců Samsung u svých ostatních řad na balení nesahá a vy tak dostanete ke všem ostatním modelům vše co jste doposud znali. Samsung vám totiž ke všem svým modelům jako je řada A, M, S a další nabídne vše. U nás k zakoupeným telefonům značky Samsung Galaxy S7, S8, S9, S10, S20 dostanete standardní příslušenství na která jste zvyklá stejně tak u modelů A20e, A20s, A21, A40, A41, A50, A51, A70, A71 a dalších z řady M21, M51

Obsah balení v krabičce : Mobilní telefon značky Samsung, USB kabel, sluchátka, napájecí adaptér, jehla na sim-slot

P1560217

 

Samozřejmě existují výjimky v balení. Například Samsung Galaxy S20 FE napájecí adaptér i usb kabel mají, ale v balení standardně nejsou sluchátka. 

DIGIFIT.cz jako prodejce přejímá originální balení tak jak je od výrobce u NOVÝCH A NEBO POUZE ROZBALENÝCH TELEFONŮ!