Jak zjistím stav produktu ?

Snímek obrazovky 2020-09-24 v 15.47.09

 

 

Zboží které prodáváme je cenově zvýhodněné. K tomu dopomáhá i stav produktu, který ručně určujeme podle vizuálního stavu zboží. Aby zákazník měl přhled nad tím jaký produkt má jaký stav připravili jsme pro vás přehled stavů na jednom místě. A vy se tak můžete orientovat dle stavu který upřednostňujete. 

 

Nové 

Znamená nové zboží nikdy a nikým nepoužité, maximálně námi rozbalené a před prodejem zkontrolované. 

Předváděcí 

Znamená zboží které sloužilo k prezentačním účelům jeho stav rozdělujeme do několika kategorií dle velmi detailního vizuálního stavu. Většinou se jedná o zboží k nerozeznání od nového.

Repasované 

Znamená zařízení které bylo obnovené, například zvětšená operační paměť a nebo nové rychlejší uložiště, aby vyhovovalo dnešním standardům. Takové zboží je mnohdy výborná koupě - výkonem o 90% výkonnější než většina novějších levnějších notebooků například do 10.000,- pořídíte tak za zhruba třetinu ceny a o více než 90% levněji než z původní ceny v době prodeje.

Použité

Znamená použitý stroj zákazníkem, klasické bazarové zboží, které k nám zákazník dal protihodnotou za nové zboží. Toto zboží je 100% funkční a je dlouhodobě testováno. Mnohdy může být ve stavu nového. Např. Nám ho zákazník prodal jako nevhodný dárek. Výborný poměr cena/výkon. Sleva může být až 60% z původní ceny.

 

NOVÉ - STAV PRODUKTU   

 

Předváděcí A+ tablety

Předváděcí A+

Předváděcí A

Předváděcí A-

Předváděcí B._1

 

Repasované A+

Repasované A.

Repasované A-

Repasované B

 

Použité A+

Použité A

Použité A-

Použité A- s DPH