Instalace základních programů

1 položek celkem
digi inst.p.
330 Kč bez DPH
399 Kč / ks

U nás jednoduchost na prvním místě. Žádné ztrácení času opětovného nastavování vašeho nového počítače. Vše uděláme za vás, a vy tak můžete ihned po zapnutí na plno pracovat a...

Kód: INSTALACE

Každý to zná, koupíte si notebook a nebo stolní počítač a hned po jeho rozbalení a zapojení musíte instalovat základní programy pro každodenní práci. Pokud vás tato činnost přestává bavit, právě tato služba je přesně pro vás. 

Instalace základních programů je pro uživatele, kteří chtějí počítač rozbalit a okamžitě pracovat. Váš nový počítač nastavíme, k ideálům každého uživatele, včetně instalace veškerých aktualizací a programů pro které denně používáte. Nesmí mezi nimi chybět antvirových program, program na údržbu počítače, základní prohlížeč ( Jiný než explorer a edge ) a krom jiných kancelářský balík pro práci s dokumenty a mnoho dalších užitečných programů. 

Za programy neplatíte, snažíme se využít maximální potenciál Freeware programů, a v určitém případě i trial verze, které si můžete sami objednat přímo od výrobce, to platí převážně u antivirových programů a nebo profesionálních programů jako například Photoshop od společnosti Adobe.