Digitální fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ70EP-S stříbrný CZ DISTRIBUCE

Kód: FOT111
2 hodnocení
Značka: Panasonic
8 500 Kč –22 %
Snímek obrazovky 2021 09 03 v 17.18.31
8 500 Kč –22 % 6 666 Kč 5 509 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Digitální kompakt • 12Mpx snímač CMOS • video Full HD/50 fps • citlivost ISO 6 400 • 3" LCD displej • Wi-Fi • sekvenční snímání 10 sn./s • 30× optický zoom • kompaktní design • automatické ostření • záznam v RAW formátu • časosběrná videa • vysokorychlostní video

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panasonic DMC-TZ70EP-S

Digitální fotoaparát Panasonic DMC-TZ70EP-S můžete nosit všude s sebou. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, ale přesto vám dokáže vytvořit nádherné a kvalitní snímky v denní i noční dobu. Nastavte si citlivost ISO až na hodnotu 6 400 a využijte kvalitní CMOS snímač s rozlišením 12 Mpx, který dodá snímkům hloubku a detaily. Objektiv s 30× optickým zoomem vám přiblíží desítky metrů vzdálenou scénu na dosah ruky. Kromě fotografií můžete vytvářet také videa ve Full HD kvalitě, a to jak klasické záznamy, tak i časosběrči vysokorychlostní videa.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Kompaktní a lehký fotoaparát na cesty
  • Kvalitní snímky a videa ve Full HD kvalitě
  • Skvělá kvalita fotek i při snímání v noci
  • Rychlé automatické ostření pro záznam pohybu
  • Možnost natáčet časosběr i vysokorychlostní video

 

Kompaktní fotoaparát můžete nosit všude s sebou a zaznamenat každý okamžik ve špičkové kvalitě.

 

Malé rozměry

Fotoaparát na první pohled zaujme svými kompaktními rozměry. Má zanedbatelnou hmotnost, takže ho můžete pohodlně přenášet v tašce nebo v ruce a mít ho k dispozici vždy, když chcete zachytit krásný a jedinečný okamžik svého dne.

 

 


 

Kvalitní objektiv se zoomem

Přibližte si scénu na dosah ruky. Využijte pokročilý objektiv s 30× optickým zoomem, pomocí kterého zaznamenáte i vzdálené objekty ve skvělé kvalitě a bez zrnění obrazu.

 

 


 

Noční focení

Nebojte se stisknout spoušť i po západu slunce. Citlivost ISO lze nastavit až na hodnotu 6 400. Celá scéna se vám proto krásně prosvětlí a zobrazí detaily i při nedostatečném osvětlení.

 

 


 

Hledáček LVF

Nehledě na to, kde a kdy se rozhodnete fotit, vždy potřebujete kvalitní hledáček, který vám zprostředkuje obraz čistě a zřetelně. Integrovaný hledáček LVF vám pomůže vybrat správnou kompozici i za snížené světelnosti.

 

 


 

Ovládací prstenec

Přesně na dosah prstu se nachází ovládací prstenec, který vám zajistí naprostou kontrolu nad ovládáním fotoaparátu. Můžete si upravit expozici, zaostření nebo třeba nastavit zoom.

 

 


 

Funkce Focus Peaking

Funkce Focus Peaking vám umožní zaostřit konkrétní oblast a vytvořit snímek s proměnlivou hloubkou ostrosti. Tím zvýrazníte objekt v popředí a vytvoříte mu příjemně a přirozeně rozostřené pozadí pro profesionálně vypadající snímek.

 

 


 

Rychlé automatické ostření

Nebojte se fotit objekty v pohybu. Fotoaparát umožňuje kontinuálně snímat rychlostí až 10 snímků za vteřinu. Každý pohyb tak bude zaznamenaný ostře a ve skvělé kvalitě, abyste z něj mohli udělat sekvenci.

 

 


 

Možnost záznamu v RAW formátu

Upravujte si jednotlivé parametry snímku dodatečně v programu v počítači. Nastavte si záznam v RAW formátu, který je určený pro pokročilejší fotografy.

 

 


 

Makro snímky

Zkoumejte objekty do sebemenších detailů. Využijte makro objektiv a zachyťte vysokou kvalitu každé drobnosti, která se v kompozici nachází.

 

 


 

Časosběrná videa

Kromě fotografií můžete s přístrojem také natáčet videa. Kromě klasického záznamu máte k dispozici např. také časosběrné video, které se perfektně hodí pro zachycení západu a východu slunce. Nastavte počáteční a koncový čas a o nic dalšího se nestarejte.

 

 


 

Vysokorychlostní videa

Díky rychlému automatickému ostření bude videozáznam s objektem v pohybu natočený mimořádně ostře a ve skvělé kvalitě. Při pozastavení přehrávání zůstane scéna zaostřená, abyste z videa mohli pořizovat také snímky.

 

 


 

Technologie Hybrid O.I.S.+

K focení a natáčení videí již nemusíte používat stativ. Technologie HYBRID O.I.S.+ snižuje nežádoucí pohyby ruky na minimum. Dochází zde ke korekci na pěti osách, takže můžete bez obav fotit a držet přitom fotoaparát pouze v jedné ruce.

 

 


 

Full HD kvalita

Nahrávejte videa ve špičkové Full HD kvalitě. Jakmile je pak přenesete do počítače, bez problémů je můžete spolu s celou rodinou sledovat na velkém monitoru či televizoru, kde obraz uvidíte ve vysokém rozlišení, v němž vynikne spolehlivě každý detail.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: