Canon PIXMA GM2040, tankový systém CZ DISTRIBUCE

Kód: TISK1
1 hodnocení
Značka: Canon
4 200 Kč –24 %
Snímek obrazovky 2021 08 18 v 15.43.17
4 200 Kč –24 % 3 198 Kč 2 643 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

nkoustová tiskárna s doplnitelnými zásobníky, rychlost tisku až 13 černobílých obrázků za minutu, 6,8 barevných obrázků za minutu (barevný tisk pouze s volitelnou barevnou kazetou CL-441), rozlišení 600 x 1200 dpi, 250 listů na vstupu a 100 listů na výstupu, rozhraní USB 2.0, LAN, WiFi, bezdrátové přímé připojení, oboustranný tisk, tankový systém.

NOVÉ - NEROZBALENÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM2040

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM2040 se stane ideálním řešením pro kvalitní výstup v menších firmách či domácnostech s možností vysoké rychlosti tisku už 13 obrázků/min Podporuje připojení přes WiFi a samozřejmě USB. Tiskárna poskytuje výjimečnou svobodu libovolné akce díky širokému výběru možností tisku z mobilních zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody této tiskárny

  • Vysoká kapacita zásobníků
  • Doplnitelný zásobník s vysokou vytížeností a nízkými náklady na tisk
  • Tisk bez kabelu v síti
  • Podpora mobilního tisku
  • Oboustranný tisk
  • Možnost barevného tisku - pouze s volitelnou barevnou kazetou CL-441

Vysoká kapacita zásobníků

Díky kapacitě 350 listů obyčejného papíru 250 v přední části a 100 podávaných ze zadní strany zařízení, umožní tisknout bez zbytečných prodlev.

Doplnitelný zásobník s vysokou vytížeností a nízkými náklady na tisk

Tiskárna se zásobníkem na 350 listů papíru zabraňuje zbytečným prostojům. Speciální tankové zásobníky eliminují nepořádek a zjednodušují samotné doplňování inkoustu. Výtisky budou vysoce kvalitní a práce tiskárny zároveň i ekonomická. 

Podpora mobilního tisku

Tiskárnu již není potřeba propojovat kabelem, požadované dokumenty můžete vytisknout přímo ze smartphonů nebo tabletu. Přímo z tiskárny lze využívat soubory na cloudových službách PIXMA Cloud Link.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podporované služby

Tisk se stane snadný díky aplikaci Canon PRINT, která umožňuje přímý tisk, ušetří až polovinu času při organizování dokumentů, nastaví bezproblémově tiskárnu do bezdrátové sítě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oboustranný tisk a vysoká produktivita

Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří čas. Spotřebu papíru můžete snížit až o 50% díky oboustrannému tisku. Podporuje papíry různých formátů a typů od klasického formátu papíru A4 přes obálky, štítky a fotopapír, získáte tak vysoce kvalitní výtisky.

Klíčové vlastnosti

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM2040, s rozlišením 600 x 1200 dpi, s možností 250 listů na vstupu a 100 listů na výstupu při rychlosti tisku 13 černobílých obrázků za min. a 6,8 barevných obrázků za minutu (barevný tisk pouze s volitelnou barevnou kazetou CL-441), rozhraní USB 2.0, LAN, WiFi, bezdrátové přímé připojení, oboustranný tisk, tankový systém.

Doplňkové parametry

Kategorie: TISKÁRNY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: