Za použitý notebook ušetříte tisíce

Každý jsme si alespoň jednou za život zakoupili použitý notebook, ať už z nějakého obchodu a nebo od někoho, například známého a nebo na internetu. Bez toho aniž by se vše obešlo bez potíží to prostě nešlo, a i když nám notebook vydržel úctyhodných pár let, mnozí na ně nedáme dopustit ani v době kdy je technologie trochu jinde. 

V čem tkví kouzlo použitého notebooku ? 

Použité notebooky u nás najdete, především podle ceny a kategorie ve filtrech. Použité notebooky máme z výkupu od zákazníků, a nebo protiúčtu. Pro naše zákazníky je to velmi oblíbená a výhodná služba. Nejen, že dostanou vyšší sumu za protiúčet například, ale také od nás obdrží garanci nové záruky. A co se stane s použitým notebookem z výkupu ? 

 

Notebook pečlivě zkontrolujeme, otestujeme a kompletně vyčistíme. Projdou takzvanou obnovou. Popřípadě každý notebook trochu hardwarově upravíme, jako navýšení pamětí ram, a nebo hard disku, popřípadě nová klávesnice, či baterie. Vznikne tím tak mnohem lákavější nabídka pro naše zákazníky, jelikož u použitého notebooku můžete najít 2x silnější parametry než u nového a to ke všemu za téměř poloviční cenu, a navíc ve většině případech je použité zboží vzhledově ve stavu nového

 

Použitý notebook však, ne vždy je v perfektním stavu, a tak je potřeba přihlížet na cenu, tu náš obchod vždy zohledňuje, a tak u horšího vizuálního stavu, najdete vždy extra slevu. Ale, pozor veškeré notebooky jsou ve 100% funkčním stavu, a navíc vždy se zárukou v našem vlastním servisu ! 

 

Klademe důraz na každý detail ! 

Ať už je notebook použitý a nebo předváděcí či repasovaný vždy je pro nás jeho 100% stav prioritou a tak každý notebook, který nám projde pod rukama důkladně kontrolujeme a testujeme na zátěžové testy, grafické výkony a především na jeho fyzický stav. 

 

Zajímá vás jak to celé funguje ? 

- V první řadě notebook přijmeme a celkový stav zkontrolujeme. Nainstalujeme čistý systém, doinstalujeme veškeré ovladače ze stránek výrobce. Když je vše toto hotové, notebook podrobíme nejdříve ruční zkoušce, a tím je kontrola DVD mechaniky pokud jím notebook disponuje, webkamery, wifi, lan portu, usb portů, display a jeho pixely popřípadě dotykový display pokud jím notebook disponuje, taktéž kontrolujeme zvuk a všechny klávesy včetně touchpadu a trackpointu - taktéž pokud jím notebook disponuje. 

- V druhé řadě notebook diagnostikujeme, tím zjistíme zda vše funguje řádně a na základní desce ani v přídavných komponent nejsou žádné vady. 

- V třetím případě notebook proženeme všemi různými testy zátěžovými pro kontrolu procesoru a grafickými pro kontrolu grafických karet ať už integrovaných a nebo dedikovaných. 

- V posledním případě přichází na řadu kontrola stavu přístroje, tím notebook prohlídneme od A do Z. Zda nechybí žádné šroubky a je vše dotažené jak má, tím myslím klouby u displeje a všechny mechanické součásti, které by se mohli klasickým užíváním povolit. 

 

A když je toto vše hotové, notebook je připraven k prodeji. Je to zdlouhavý proces, ale věříme, že děláme maximum pro to, aby stroj byl opravdu v perfektním stavu než se dostane k majiteli, který na jeho životnost bude spoléhat.