A4Tech Bloody G310, bílá

Kód: 9450
1 hodnocení
Značka: A4Tech
349 Kč 288 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náhlavní sluchátka, 40mm neodymiové magnety, pohodlné náušníky, hlavový most, podsvětlená, impedance 32 ohmů, citlivost 100 dB, frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz. Rozhraní: 1 x USB, 2 x 3.5mm audio jack.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se 40mm neodymiovými magnety

Firma A4Tech se rychle etabluje mezi výrobci kvalitních herních headsetů - mezi její další zdařilý produkt se řadí drátová stereofonní sluchátka Bloody G310 s impedancí 32 ohmů a speciálními světelnými prvky. Náhlavní sada G310 využívá k reprodukci hudby velké 40mm neodymové magnety pro křišťálově čistý zvuk.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jsou podsvětlené

Sluchátka jsou podsvětlena LED, které mohou nabývat celkem sedmi barev. Ty na náušníku postupně rotují a přispívají tak k dotváření herní atmosféry.  

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výborná izolace od okolí

G310 skvěle reprodukují hudbu ve vysokých a středních kmitočtových pásmech s bohatými hlubokými basy. Uzavřená sluchátka velmi dobře izolují od vnějšího hluku a umožňují posluchači plně se soustředit na hru nebo konverzaci. Velké měkké náušníky a polstrovaný náhlavní pás přispívají k pro maximálnímu pohodlí i při velmi dlouhé herní seanci.

Dvojitá zvuková komora

Díky speciálnímu provedení jednotlivých sluchátek, z nichž každé využívá dvojité zvukové komory, se daří vytvářet špičkový velmi dobře rozlišený zvukový přednes. Zvuk je tak konzistentní v celém svém projevu. K připojení sluchátek k počítači či hudební audioaparatuře slouží dvojice 3.5mm jacků, které jsou pozlaceny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kmitočet až 20 000 Hz

Sluchátka pracují v kmitočtovém rozsahu od 20 do 20000 Hz. Díky kvalitním reproduktorům vytvářejí velmi čistý svuk s vyjímečně dobrým rozlišením jednotlivých audio složek. Součástí sluchátek je také mikrofon s citlivostí 58 dB a frekvenčním rozsahem 50 Hz až 16 kHz.

Klíčové vlastnosti

Kvalitní náhlavní sluchátka vybavena 40mm neodymiovými magnety. Nabízejí pohodlné náušníky s hlavovým mostem. Pro vytvoření té správné herní atmosféry jsou podsvětlená (7 LED). SLuchátka mají impedanci 32 ohmů, citlivost 100 dB a pracují s frekvenčním rozsahem 20 Hz - 20 kHz. Rozhraní: 1 x USB, 2 x 3.5mm audio jack

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: